araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 BMW İ3 Özellikleri ve Fiyatları

Elektrikli otomobiller arasında güçlü özellikleri ve şık tasarımı ile öne çıkan 2020 BMW İ3 güvenlikli yapısı, şehir içi olduğu kadar uzun yollar için de tasarlanmış ve arttırılmış menzili ile en son teknolojilerden oluşmaktadır. Günlük yaşamı kolaylaştıracak ve çevreci tasarımı ile dikkat çeken model şıklığı ve üstün performansı ile dikkat çekmektedir.

2020 BMW İ3 İç Özellikleri

2020 BMW İ3 İç Özellikleri

Etkileyici ve ferah bir alan sunmak için geliştirilmiş 2020 BMW İ3 iç tasarımı sayesinde hem sürücü hem de yolcular için konforlu ve güvenli bir deneyim sunmaktadır. İki yana açılabilen otobüs tipi kapıları sayesinde alışılmış otomobillerden ilk bakışta ayırılıyor. Alan içi genişliğinin üst safhada tutulduğu ve böylece yolcuların daha iyi bir deneyim yaşamasının amaçlandığı modelin içinde Apple CarPlay sayesinde aracı kontrol etmek daha kolay hale geliyor. Hifi Harman Kordun Ses Sistemi ise güçlü ses çıkışı sunuyor ve aynı zamanda da ekstra ses cihazlarına gereksinim duyurmuyor. Sürücünün daha güvenli ve hızlı bir şekilde yolculuk yapabilmesi için geliştirilen profesyonel navigasyon sistemi ise hedefe varmayı kolay hale getiriyor. Park asistanı sayesinde de çok daha rahat bir şekilde istenen alana park yapılabiliyor.

2020 BMW İ3 Dış Özellikleri

2020 BMW İ3 Dış Özellikleri

2020 BMW İ3 dış özellikleri dinamik ve sportif görünümü ile öne çıkıyor. İlk bakıştan dahi sportif ve modern çizgileri yansıtan model kısa çıkıntılı kenarlar ile aerodinamiğe olumlu bir katkı sunuyor. Aynı zamanda ikili ızgara sistemi de aracın motorunun daha rahat şekilde nefes almasını sağlarken, yarı keskin LED aydınlatma farlar ise modelin kararlığını ve üstün performansını gösterirken en karanlık yollarda bile etkileyici bir aydınlatma sunuyorlar. Yan aynalarda bulunan sinyal sistemi de hem sürücünün hem de trafikteki diğer kimselerin daha güvenli olmasına yardımcı oluyor. Ön ve arka tampondaki koruyucu kısımlar ise aracın hasar almasını önlüyor.

2020 BMW İ3 Fiyatı

2020 BMW İ3 Motor Özellikleri

120 Ah yeni nesil yüksek voltaj pilleri nedeniyle günlük kullanımda ortalama 260 kilometre menzile sahip bulunan 2020 BMW İ3 uzun yol deneyimine aynı zamanda yüksek performansı da dahil ediyor. Her biri on iki lityum-iyon depolama özelliğine sahip bulunan ve sekiz modülden meydana gelen bataryası ile birlikte diğer modellere kıyasla yüzde 30 oranında bir menzil artışı sunuyor. Aynı zamanda güçlü motoru 100 kilometre hıza sadece 7,3 saniye gibi kısa bir sürede varıyor.

2020 BMW İ3 Fiyatı

2020 BMW İ3 fiyatları artan menzil oranı ile birlikte 407.800 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor. Tam paket seçilmesi halinde ise fiyat artış gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı