araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 BMW İ8 Coupe Özellikleri ve Fiyatları

Etkileyici tasarım ve hibrit özelliği ile öne çıkan 2020 BMW İ8 Coupe modeli, 2020 yılında yenilenen özellikleri ve göz alıcı tasarımı ile birlikte dikkatleri üzerine çekiyor. Yenilenen özelliklerinin yanında üstün performans özellikleriyle de dikkat çeken tasarım, beklentileri fazlasıyla karşılıyor ve aynı zamanda da sürücülere özel bir deneyim yaşatıyor.

2020 BMW İ8 Coupe Motor Özellikleri

2020 BMW İ8 Coupe İç Özellikleri

Piyasa çıktığı günden itibaren dünyanın en çok satan hibrit araçları listesinde üst sıralarda bulunan 2020 BMW İ8 Coupe iç tasarımı ile birlikte güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor. Ön koltuklarda yapılan değişimler ile birlikte iç döşeme şıklığı ve zarifliği kullanıcılarına sunuyor. Edrive teknolojisi aracı daha kolay şekilde kullanmayı sağlarken, aracın ana enerjisini sağlayan elektrik motorunun kontrolü de kolay hale geliyor. Akıllı enerji denetiminin de sunulduğu aracın ergonomik direksiyonu sürüşü daha konforu bir hale getiriyor. Bunun yanında vites panelinin yanında bulunan geniş saklama gözü ve bardak tutacağı da aracın konforunu arttırdığı gibi geniş ekran yol bilgisayarı da hem yol hem de sürüş ile bilgilerin daha rahat şekilde ulaşılmasını sağlıyor.

2020 BMW İ8 Coupe

2020 BMW İ8 Coupe Dış Özellikleri

2020 BMW İ8 Coupe dış tasarımı üstün bir aerodinamik esaslar üzerine yapılmıştır. Karşıdan esen sert rüzgârları kesen tasarım, bu açıdan hız bakımından daha verimli bir sürüş sunmaktadır. Hizalı yapıda bulunan gövdesi ise aerodinamiğe özel bir katkı sağlarken, hafif yapısı ise aracın performansına etki etmektedir. Katmanlı LED arka far grubu ise tasarıma özel bir şıklık kattığı gibi aynı zamanda da daha güvenli bir yolculuk deneyimi sağlıyor. Hava perdeleri ile tasarlanmış ön kısım modelin karakteristik yapısını açığa çıkarırken, aynı zamanda V biçimli siyah kuşak ise motor bölümünden başlayarak tüm otomobil boyunca devam ederek silueti özel bir şekilde vurguluyor.

2020 BMW İ8 Coupe Fiyatı

2020 BMW İ8 Coupe Motor Özellikleri

Üstün performans sunması için tasarlanmış olan 2020 BMW İ8 Coupe motor özellikleri olağanüstü bir verimlilik sağlamaktadır. Yanmalı motor ve elektrikli motoru ile öne çıkan modelde, verimli bir plug-in hybrid sistem bulunmaktadır. Ön tekerleklerde sunulan 250 Nm tork üretimi aracın kısa sürede hızlanmasını sağlarken maksimum hız seviyesi de 250 km olarak belirlenmiş. 100 kilometreye ise 4,4 saniye gibi kısa bir sürede ulaşabiliyor.

2020 BMW İ8 Coupe Fiyatı

2020 BMW İ8 Coupe fiyatları başlangıç olarak 992.000 TL (124 bin sterlin) başlıyor ve tam donanım paketlerinde fiyat 1.000.000 TL’ye (138 bin sterlin) artış gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı