araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 BMW M5 Competition Özellikleri ve Fiyatları

Üstün güçlü motoru ve dış tasarımındaki sportif görünüm ile dikkat çeken 2020 BMW M5 Competition sürücülere özel bir deneyim yaşatıyor. Daha güçlü ve gelişmiş özellikleri sayesinde çok hızlı ve etkileyici görünüme sahip olan model, şehir içi ya da yarış pistlerinde ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyor.

2020 BMW M5 Competition İç Özellikleri

2020 BMW M5 Competition İç Özellikleri

Sportif özelliklerinin baskın olduğu 2020 BMW M5 Competition iç tasarım özellikleri diğer serilere göre son derece üstün yenilikler barındırıyor. Siyah deri tasarımına sahip M spor koltuk sürücünün ve yolcuların daha rahat etmesini sağlarken asıl dikkat çekici olan orta konsolda ve kapı kenar kısımlarda yer alan altın eloksallı alüminyum karbon yapı oluyor. 10,3 inç geniş ekran dijital gösterge grubu da sürücünün araca daha iyi kontrol edebilmesini sağlarken yumuşak kapanan kapılar da konforun artmasına yardımcı oluyor. 4 bölgeli otomatik klima kontrolü ise sıcak ya da soğuk havalarda ısı ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor. M sürücü paketi ise azami hızın daha rahat bir şekilde ayarlanabilmesine imkân tanıdığı gibi iç tasarımda havalandırmalı koltuklar deri olmalarına rağmen çok uzun süre kullanıldıklarında bile yolcuların rahatsız olmalarının önüne geçiyor.

2020 BMW M5 Competition

2020 BMW M5 Competition Dış Özellikleri

2020 BMW M5 Competition dış tasarımı belirgin özellikler taşıyor. Sportif ve dinamik görünümünün rahatça algılanmasını sağlayan özel tasarımı, modelin gelişmiş özelliklerine vurgu yapıyor. M yan aynalar çift köprülü tasarımları ile dikkat çekiyor ve özel entegre LED sinyal lambalı özellikleri ile çok daha kolay ve güvenli bir şekilde kullanım sunabiliyorlar. Dinamik tasarımının belirgin özelliği olan yan aynalar otomatik açılıp kapanma özellikleriyle de daha kolay bir sürüş deneyimi sunuyorlar. M böbrek ızgarası ise üzerinde M logosu taşırken aynı zamanda güçlü motorun çok daha rahat nefes alıp vermesine yardımcı olurken, ön taraftan bakışta modelin güçlü özelliklerine vurgu yapıyorlar. Hafif alaşım alüminyumdan yapılmış olan motor bölümü kapağı ise çok daha karakteristik özelliklere vurgu yapıyor.

2020 BMW M5 Competition Fiyatı

2020 BMW M5 Competition Motor Özellikleri

4,4 litre çift turboşarjlı V8 motor özellikleri ile öne çıkan 2020 BMW M5 Competition, 617 hp güç çıkışı ve 750 Nm tork sunarak üstün güç sergiliyor. Bu sayede 100 kilometreye sadece 3,1 saniye gibi rekor bir hızda çıkabiliyor

2020 BMW M5 Competition Fiyatı

2020 BMW M5 Competition fiyatları başlangıç olarak 896.000 TL (128,995 dolar) olarak satışa sunuluyor, ancak tam donanım paketlerinde fiyat artış gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı