araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Chery Alia Özellikleri ve Fiyatları

Özel bir konfor ve etkileyici sürüş deneyimi için tasarlanmış olan 2020 Chery Alia sürücülere özel bir deneyim yaşatırken aynı zamanda ileri teknoloji özellikleriyle de dikkat çekiyor. Ergonomik iç tasarımının etkileyici dış tasarım ve yüksek güce sahip motor özellikleri ile bir araya geldiği model, dinamik ve zarif tasarımı ile öne çıkıyor.

2020 Chery Alia İç Özellikleri

2020 Chery Alia İç Özellikleri

2020 Chery Alia iç tasarımı tamamen sürücülerin ve yolcuların özel bir rahatlık duymaları için tasarlanmıştır. Kanat tasarımlı orta konsolu ve teknolojik orta konsol paneli sayesinde aracı kontrol etmek çok daha kolay hale gelmektedir. Yatay entegreli orta konsolu güçlü bir teknolojik duygu verdiği gibi aynı zamanda zarafeti de önde tutmaktadır. Ergonomik olarak tasarlanmış koltuklarda omuzlar ve uyluklar arasında 120 derecelik, oturanların en rahat açıda olacakları konum otomatik olarak ayarlanmaktadır. Böylece çok uzun yolculuklarda bile herhangi bir rahatsızlık yaşanmadan araç içinde bulunmak mümkündür. Ayrıca ön panel üzerinde bulunan genişlik ve dijital ekranı aracın kontrollerinin daha yakından yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Tüm yüksek malzeme hassasiyeti sayesinde de araç dışındaki sesler iç mekana gelmemekte ve böylece daha sessiz bir yolculuk imkânı yaratılmaktadır.

2020 Chery Alia Dış Özellikleri

2020 Chery Alia Dış Özellikleri

Keskin hatların ve modern çizgilerin baskın olduğu 2020 Chery Alia dış tasarımı ile günümüz estetik algısına hitap ediyor. Kartal görünümlü keskin hatlar sayesinde geniş bir alan aydınlanırken aynı zamanda aracın ön paneline de daha kararlı bir görünüm eklenmiş. Far grubunun içinde bulunan yüksek entegreli sollama farı, gizli dönüş farı ve aydınlatma ile birlikte tüm işlevsel özellikler bir arada tutuluyor. Krom kaplı üst emme ızgara ise dinamik görünümün yanında motora daha rahat hava girmesini olanaklı hale getiriyor. Aracın ağırlığına göre ayarlanan dinamik yapısı ise rüzgar direnci parametresi ile birlikte yakıt tüketimini daha aza indirgemek için tasarlanmıştır. Arka kısımda yer alan akıllı LED farlar ise araca teknolojik bir görünüm katmaktadır.

2020 Chery Alia Fiyatı

2020 Chery Alia Motor Özellikleri

2020 Chery Alia motor özellikleri 1,6 litre DVVT motor ile güçlü bir performans sergiliyor. Daha güçlü bir performansa sahip olan model böylece daimi olarak emiş – egzoz zamanlaması teknolojisi ile çalışmaktadır. Bu durum ise hem motor ömrünü uzatmakta hem de daha düşük yakıt kullanımı sunmaktadır.

2020 Chery Alia Fiyatı

2020 Chery Alia fiyatları pazara 130.000 TL olarak çıkması bekleniyor ancak eklenecek vergiler ile birlikte fiyatın artması söz konusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı