araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Chery Chance Özellikleri ve Fiyatları

Gelişmiş özellikleri ile öne çıkan 2020 Chery Chance dinamik tasarımı ve güçlü performans özellikleri sayesinde hem sürücülere hem de yolculara özel bir deneyim yaşatıyor. Gelişmiş tasarımı işe şehir içinde harika bir konfor ve performans sunan model, aynı zamanda son teknoloji yapısını sportif görünüm ile sunuyor.

2020 Chery Chance İç Özellikleri

2020 Chery Chance İç Özellikleri

2020 Chery Chance iç tasarımı sportif çizgilerin ağırlıkta olduğu ve estetik bir dokunuş ile bir araya gelmesinden oluşuyor. Çift merkezi konsol çok daha etkili bir şekilde sürücünün aracı kontrol etmesini olanaklı hale getiriyor. Martı kanadı biyonik tasarımı belirgin ve güçlü görsel özellikleri ile öne çıkıyorken, direksiyon üzerinde yer alan düğmelerin düzen ve ayarları da ergonomik gereksinimleri karşılıyor. Çok fonksiyonlu yapıya sahip olan üç kollu direksiyon daha emniyetli ve zarif bir görünüm katıyor. İçe gömülü halde bulunan gösterge paneli ise çokgen tasarımı ile sportif duyguların uyanmasına yardımcı oluyor. Faz mesafesinden emniyet kemerinin hatırlatılmasına kadar pek çok bilgiyi gösterge üzerinde bulmak olanaklıdır. Siyah sportif koltuklar ise gelişmiş dokuma kumaştan yapıldıkları için terletme yapmaz ve uzun yolda da ergonomik özellikleri ile ihtiyacı en iyi şekilde karşılarlar. Arka koltukların katlanması sayesinde ise bagaj hacmi 1450 litre gibi geniş bir hacme yükseltilebilmektedir.

2020 Chery Chance Fiyatı

2020 Chery Chance Dış Özellikleri

2020 Chery Chance dış tasarımı sportif görünümün baskın olduğu bir tasarıma sahiptir. Keskin bir görünüm sağlayan aydınlatma farlarında kullanılan optik lens hem karşıdan gelen sürücülerin gözlerini kamaştırmadığı gibi hem de daha geniş bir alanın aydınlatılmasına yardımcı olur. Kartal göz far tasarımı daha net şekilde ışığın açığa çıkmasına yardımcı olmaktadır. Siyah dikey şekilde tasarlanmış giriş ızgarası ise sportif ve güçlü stili tamamlarken üst ve alt emme ızgara sistemi ise etkili bir hava akışı sağlayarak motor performansının daha fazla olmasına imkân tanımaktadır. Elektrikli dış dikiz aynası ise aracın çalışmadığı durumlarda otomatik olarak kapanarak güvenliğin daha gelişmiş özelliklerde olmasına yardımcı olmaktadır.

2020 Chery Chance Motor Özellikleri
Chiangmai, Thailand – February 27, 2018: Private car, Chery QQ. On road no.1001, 8 km from Chiangmai city.

2020 Chery Chance Motor Özellikleri

2020 Chery Chance motor özellikleri 16 V SOHC motor ile güçlü bir performans sergiliyor. Motorun çok daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayan aspirasyon alanı ise yüzde 15 oranında artarak motoru daha verimli bir hale getirmektedir.

2020 Chery Chance Fiyatı

2020 Chery Chance fiyatları başlangıç olarak vergiler hariç 150.000 TL’den alıcı bulmaktadır. Üst segment ve tam donanım paketlerinde ise fiyat daha yüksek olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı