araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Chery Kimo Özellikleri ve Fiyatları

Ekonomik ve güçlü performans özellikleri ile öne çıkan 2020 Chery Kimo yenilenen iç tasarımı ve dış kasasında yapılan yenilikler ile üstün bir performans sergileyerek sınıf arabaları arasında kendisine özel bir yer edinebiliyor. Dayanıklı yapısı ve hafif tasarımı ile dikkat çeken model, günlük yaşamda ihtiyacı doğru şekilde karşılayabiliyor.

2020 Chery Kimo İç Özellikleri

2020 Chery Kimo İç Özellikleri

2020 Chery Kimo iç özellikleri olarak B sınıfı bir araç olarak kullanıcılarının konforunu en üst düzeyde tutuyor. Çokgen yapıya sahip olan gösterge paneli 20’ye yakın bilgiye erişim imkânı sunarken, canlı renkleri ise araca çok daha modern bir görünüm katıyor. Aynı zamanda özel dokuma kumaş koltuklar ergonomik tasarımları ile birlikte uzun yolculuklarda dahi herhangi bir rahatsızlık yaratmıyor ve her koşulda üstün performans özellikleri gösterebiliyor. Geniş tutulmuş ön panel kısmı ise sürücünün yolu daha etkileyici bir şekilde görmesini sağlarken, araç içi kontrolü daha kolay hale getirmek için tasarlanmış olan dijital ekran göstergesi ise hem araç kontrolünü hem de araç içi eğlenceyi üst safhada tutuyor. Bunun yanında geniş hacmi sayesinde de çok daha ferah bir şekilde yolculuk yapmak mümkün hale geliyor.

2020 Chery Kimo Özellikleri

2020 Chery Kimo Dış Özellikleri

Zarif çizgilerin sportif bir hava katmak için bir araya geldiği 2020 Chery Kimo dış tasarımı günlük yaşamdaki ihtiyaçları en iyi şekilde gidermek için tasarlanmış izlenimi yaratıyor. Aynı zamanda yumuşak hatları ile birlikte ön panelden arka kısma kadar aerodinamiğini koruyan model, bu sayede hız konusunda da daha iyi sonuçlar elde edebiliyor. 14 inç jantları performansına daha etkili bir katkı sunarken, kolay açılabilen kapı kolları ve elektrikli dış dikiz aynası özellikleri de tasarımı daha kullanışlı bir hale getiriyor. Aynı zamanda tek parmakla açılabilen bagajı da özellikle kalabalık ailelerin ihtiyacını daha iyi bir şekilde gidermek için performans sağlıyor.

2020 Chery Kimo Fiyatı

2020 Chery Kimo Motor Özellikleri

4 silindirli atmosferik benzinli motora sahip olan 2020 Chery Kimo 82 beygir gücü ile şehir içinde ihtiyacı karşılamaya fazlasıyla yetiyor. Maksimumum hızının 160 km olduğu modelin 5 ileri vitesi bulunuyor. Bu özellikleri kapsamında 100 kilometre hıza ulaşması ise 16 saniye sürüyor. Araç manuel ve otomatik vites olarak iki farklı vites türü ile satışa sunuluyor.

2020 Chery Kimo Fiyatı

2020 Chery Kimo fiyatları pazara giriş ile birlikte 130.000 TL bandında olacağı tahmin ediliyor. Fiyata eklenecek vergiler ile belirtilen tutar daha fazla artış gösterebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı