araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Chery Tiggo 3 Özellikleri ve Fiyatları

Yenilenmiş görünümü ile SUV araçları arasında dikkat çeken 2020 Chery Tiggo 3 güçlü performansı ve modern tasarımı ile birlikte kullanıcıların ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor. Geniş iç hacmi ve aynı zamanda dayanıklı hale getirilmiş kasa yapısı itibariyle çok zorlu yollarda bile üstün performans göstererek daha etkileyici bir sürüş deneyimi sunuyor.

2020 Chery Tiggo 3 İç Özellikleri

2020 Chery Tiggo 3 İç Özellikleri

2020 Chery Tiggo 3 iç tasarımı gösterge alanının ortasında yer alan dijital bilgi ekranı göze çarpıyor. Bu ekran üzerinden aracın mevcut durumu ve sürücünün aracı kullanmasında dikkat edecekleri yer alırken, bu daha konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimin yaşanmasına yardımcı oluyor. Üst tarafta yer alan sunroof ise iç kısma çok daha aydınlık ve ferah bir özellik katarken, geniş koltukları ise tüm yolcuların çok daha rahat şekilde seyahat etmelerini mümkün hale getiriyor. 8 inçlik ekran ise hem araç içi eğlenceyi daha özel bir boyuta taşıyor hem de aracın kontrolünü kolaylaştırıyor. Ayarlanabilir şasi yapısı ise aracın kullanılacak araziye göre sürücü ve yolcuların en rahat edecekleri konumlarını ayarlamayabilmelerine olanak veriyor. Geri görüş kamerası sayesinde en zorlu ve dar alanlarda bile manevra yapmayı kolaylaştırırken, ayarlanabilir hız sabitleme sistemi ise istenen hız sınırında yolculuğu mümkün hale getiriyor.

2020 Chery Tiggo 3 Fiyatı

2020 Chery Tiggo 3 Dış Özellikleri

2020 Chery Tiggo 3 dış tasarımı güçlü bir arazi aracı olarak öne çıkarıyor. Projeksiyon tipi LED farlar sis farlarının hemen üzerinde yer alıyor ve böylece arazide zorlu yollarda bile etrafı etkileyici bir şekilde rahatlıkla aydınlatabiliyor. Geniş ön tampon yapısı ise aracın yolda daha güvenli bir şekilde hareket etmesini sağlarken, çıkıntılı yan basamaklar araca biniş ve inişleri daha kolay hale getiriyorlar. Aynı zamanda kolayca açılabilen bagaj kapağı da günlük yaşamı daha kolay bir hale getiriyor. Keskin yan çizgiler ise aracın aerodinamiğine daha özenli bir katkıda bulunuyorlar.

2020 Chery Tiggo 3

2020 Chery Tiggo 3 Motor Özellikleri

İki farklı motor özelliği ile öne çıkan modelde ilk olarak 1,6 litre DVVT motor öne çıkıyor. Daha üstün performans isteyenler için ise 2.0 DVVT motor özellikleri baskın hale geliyor. 1,6 motorda 5 ileri vites bulunuyor ve 126 ps 160 Nm tork üretiyor. 2.0’da ise 7 ileri vites bulunuyor ve 182 tork üretiyor.

2020 Chery Tiggo 3 Fiyatı

2020 Chery Tiggo 3 fiyatları vergiler dışında 130.000 TL’den başlayarak motor seçeneklerine göre 170.000 TL’ye kadar çıkış gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı