araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Chery Tiggo 5 Özellikleri ve Fiyatları

Güçlü stili ve konforu ile öne çıkan 2020 Chery Tiggo 5 SUV araçları sınıfında ekonomik özellikleri ile öne çıkıyor. Dayanıklı ve dirençli yapısı ile en zorlu yollarda bile üstün performans sunmak için geliştirilen model, son teknoloji yapısı ile birlikte ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyor.

2020 Chery Tiggo 5 Özellikleri ve Fiyatları

2020 Chery Tiggo 5 İç Özellikleri

2020 Chery Tiggo 5 iç tasarımı göz kamaştırıcı keskin detaylar ile tamamlanıyor. Sportif gösterge tablosu üzerinden araçla ilgili her türlü bilgiye ulaşmak çok kolay ve zahmetsiz bir hale geliyor. Lastik basıncı, yorgunluk hatırlatması, aşırı hız ikazı gibi pek çok bilgi sürücüye gösteriliyor ve böylece hem daha güvenli hem de daha konforlu bir sürüş deneyiminin elde edilmesi sağlanıyor. Beyaz aydınlatmaya sahip iki renkli kristal gösterge ise araca sportif bir görünüm kazandırıyor. Düz kanatlı orta konsol tasarımı ise pürüzsüz çizgileri ile birlikte şık ve ferah bir stil araca katıyor. İç kabinin ferahlığı sayesinde yolculuk yapmak çok daha keyifli hale gelirken, bir taraftan da sürücünün dikkatini tamamen yola vermesi sağlanıyor. Çok fonksiyonlu direksiyon sistemi ise menü tuşlarından, sabit hız ayarlamaya kadar pek çok gelişmiş özellik barındırdığı için kolay ve daha rahat bir sürüş sağlıyor. İç kabinde son olarak ferahlığı ve işlevselliği ise özel sunroof mümkün kılıyor.

2020 Chery Tiggo 5 Motor Özellikleri

2020 Chery Tiggo 5 Dış Özellikleri

Çok güçlü ve estetik kaygıların ön planda tutularak yaratılan 2020 Chery Tiggo 5 dış tasarımı ilk bakışta balık örgülü ön ızgara sistemi ile dikkat çekiyor. Bu sayede motor daha rahat nefes alırken aynı zamanda da ön görünüme etkileyici bir dokunuş yapılmış oluyor. Mercek farlar ise ışık ve gölge arasında yoğunlaşmayı en iyi şekilde sağlayarak farklı yol durumlarında bile kolayca adapte olabiliyorlar. Gündüz LED farları ise görüş mesafesinin kısıtlandığı zamanlarda sürücülere daha kolay bir görünüm sunuyorlar. 18 inç dinamik sportif jantlar ise genel görünümü tamamlayarak aracın karakteristik SUV görünümünü elde etmesine neden oluyorlar.

2020 Chery Tiggo 5 Fiyat

2020 Chery Tiggo 5 Motor Özellikleri

Benzersiz teknolojisi ile öne çıkan 2020 Chery Tiggo 5 çift bağımsız değişken değer zamanla sistemini kullandığı için güç, yakıt ve egzoz emisyonunda en iyi dengeleri kullanarak çalışır. 2.0 litre DVVT motor en zorlu alanlarda bile üstün performans özelliklerine sahiptir. 100 kilometreye ise sadece 12,8 saniyede ulaşıyor.

2020 Chery Tiggo 5 Fiyat

2020 Chery Tiggo 5 fiyatları başlangıç fiyatı olarak 160.000 TL bandında Pazar ile buluşması bekleniyor. Vergiler ile birlikte fiyatta artış olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı