araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Chery Tiggo FL 3 Özellikleri ve Fiyatları

Dinamik özellikleri ve esnek geniş iç mekanı ile öne çıkan 2020 Chery Tiggo FL 3 güçlü performans özellikleri sayesinde, üstün bir kullanım sunarken, sürüş alanında yapılan yenilikler sayesinde de daha üstün bir sürme deneyimi yaşanmasına yardımcı oluyor. Gelişmiş özellikleri ile birlikte ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyor.

2020 Chery Tiggo FL 3 İç Özellikleri

2020 Chery Tiggo FL 3 İç Özellikleri

Sportif görünümü ile dikkat çeken 2020 Chery Tiggo FL 3 iç tasarımı için ilk göze çarpan detay gümüş süslemeli parlak konsol yapısı oluyor. Konsolda yer alan tuşlar sayesinde aracın kontrolü çok daha kolay bir şekilde mümkün olurken aynı zamanda konsol tuşları daha güvenli bir sürüş deneyimi de sağlıyor. Özel olarak tasarlanmış kumaş koltuklar ise dışa doğru yarım açık ya da tamamen açık şekilde tek tuş ile hareket edebiliyorlar. Terletme yapmayan yapıda oldukları için de uzun yollarda dahi en iyi performans özellikleri göstererek yumuşaklığı ve ergonomik özellikleri taşıyorlar. Aynı zamanda ayarlanabilir koltuk kafalığı ise baş desteği ve boyun desteği ile vücudun doğal pozisyonunda olmasına özel bir yardım sunuyorlar. Mavi ışıklı gösterge paneli ise çok fonksiyonlu araç içi yönetimini daha pratik bir hale getirmektedir.

2020 Chery Tiggo FL 3 Dış Özellikleri

2020 Chery Tiggo FL 3 Dış Özellikleri

2020 Chery Tiggo FL 3 dış özellikleri sportif görünüm kazanmak için geliştirilmiştir. X şeklindeki krom giriş ızgarası yeterli miktardaki havanın motora ulaşmasını sağlayarak ısının dengeli bir şekilde olmasını sağladığı gibi yakıt verimliliğini de daha iyi seviyede tutmaktadır. Trapez tampon ise gövde ile aynı renkte yapıldığı için zarif ve estetik bir görünüm katmaktadır. Aynı zamanda olası bir çarpışma durumunda çarpma şiddetini azaltma eğilimi göstermektedir. Sis lambaları ise yağmurlu ya da sisli havalarda çok daha etkileyici bir görüş alanının açılmasına olanak tanırlar. Üst kısımda yer alan sunroof ise ferahlığı ve araç içi aydınlığını arttırmaktadır.

2020 Chery Tiggo FL 3 Fiyatı

2020 Chery Tiggo FL 3 Motor Özellikleri

2020 Chery Tiggo FL 3 motor özellikleri bakımından hava giriş oranlarını, hava hızını en iyi şekilde kontrol etmek ve rölantide sabit değerler sunmak üzere 1,6 DVVT motora sahiptir. Yüksek tork gücüne sahip model, 100 kilometre hıza 16 saniyede ulaşmaktadır. Arazi yollarında da güçlü motor özelliği ile çekiş gücünden hiçbir şey yitirmez.

2020 Chery Tiggo FL 3 Fiyatı

2020 Chery Tiggo FL 3 fiyatları 140.000 TL’den vergiler hariç pazara giriş yapılacağı tahmin edilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı