araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Daihatsu Materia Özellikleri ve Fiyatları

Kübik formların ön planda tutularak tasarlanan ve kendisine özgü bir tasarım sağlamış olan 2020 Daihatsu Materia geliştirilmiş tasarımda da eski konsept tasarımını sürdürüyor. Özel tasarımı ile birlikte dikkat çekici olan model güçlü performansı ve yenilenmiş iç tasarımı ile birlikte sürücülere özel bir deneyim sağlıyor.

2020 Daihatsu Materia İç Özellikleri

2020 Daihatsu Materia İç Özellikleri

2020 Daihatsu Materia iç tasarımı göstergelerin ortada yer alması ile önceki geleneği devam ettiriyor. Şık iç döşemeler ise hem konfor hem de estetik açısından ihtiyacı fazlasıyla karşılıyorlar. Gösterge üzerinde yer alan bilgilendirme sistemi, sürücüyü olası risklere karşı uyardığı gibi aynı zamanda güvenliğinin de daha iyi sağlanmasına yardımcı oluyor. Keskin hatlar ile yatay olarak uzatılmış ön konsol ise ön cam ile özenle bütünleşerek yolun hem yolcular hem de sürücü tarafından çok daha rahat bir şekilde görünmesine neden oluyor. Güvenliği daha fazla sağlamak için ön, arka ve yan kısımlarda kullanılan hava yastıkları ise araç içindekilerin korunmasına yardımcı oluyor. Geniş ekrana sahip yol bilgisayarı ise sürücünün çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde hedefine varmasını sağlarken, elektronik özelliğe sahip yan aynalar ise araç durduğunda otomatik olarak kapanıyor ve böylece istenmeyen durumların da önüne geçiyor. Elektrikli camlar ise yine daha kolay bir kullanım deneyimi yaşatıyorlar.

2020 Daihatsu Materia Dış Özellikleri

2020 Daihatsu Materia Dış Özellikleri

2020 Daihatsu Materia dış tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kübik hatların ön planda olduğu modelde geçmiş yılların tasarım özellikleri devam ediyor. Adeta bir gülümsemeye benzeyen yayvan ön ızgara motorun performansına etki ettiği gibi araca da karakteristik bir görünüm katıyor. Tamponda yer alan sis farları ise yağmurlu havalarda ya da kötü hava şartlarında sürücünün ve trafiğin güvenliğini tayin ediyor. Arka kısımda birden aşağıya doğru inen tasarımı diğer modellere göre görece aşağıda kalmış stop lambaları takip ediyor. Kapı kolları üzerinde adete hafif bir dokunuş izlenimi veren yan çizgiler ise aracın üç boyutlu yapısını çok daha fazla öne çıkararak, özel bir tasarım sağlamayı başarıyorlar.

2020 Daihatsu Materia Fiyatı

2020 Daihatsu Materia Motor Özellikleri

4 silindirli motoru ile günlük ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olan 2020 Daihatsu Materia motor özellikleri ile birlikte 103 Hp güç sergiliyor. Bu sayede 100 kilometre hıza 13 saniyede ulaşarak sınıfının önde gelen araçlarından birisi olmayı başarıyor.

2020 Daihatsu Materia Fiyatı

2020 Daihatsu Materia fiyatları henüz pazara giriş yapmadığı için belirsizliğini korumasına rağmen vergiler hariç 160.000 TL’den pazara gireceği tahmin ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı