araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Discovery Özellikleri ve Fiyatları

Çok yönlü tasarımı ve gelişmiş sürüş özellikleri ile öne çıkan 2020 Discovery sınıfının en iyi arazi aracı olarak kabul ediliyor. Yeni konfor düzeyi ile birlikte 7 kişilik kullanım sunan model, çekiş gücüyle de kendisinden söz ettiriyor. Teknolojinin ve güçlü motor özelliklerinin bir araya gelmesi sonucunda ortaya beklentileri fazlasıyla karşılayan bir model çıkıyor.

2020 Discovery İç Özellikleri

2020 Discovery iç tasarımı çok yönlülük üzerine kurulmuştur. Kabinin çok yönlü yapısı kolayca yapılandırılabilir olmasına etki etmektedir. Opsiyonel 7 koltuk ve depolama alanı ile birlikte anlık ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Akıllı katlanır koltuk sistemi daha geniş bir alan açmaya yardımcı olurken, ikinci ve üçüncü sıradaki koltukların katlanması ile yük alanının genişlemesi sağlanıyor. Şık çizgilerin modern dokunuşlar ile bir araya geldiği modelde en yüksek teknoloji özellikler ön planda. Araç kontrolü ve kabin içi eğlenceyi gerçekleştirmek için tasarlanmış teknolojisi, üstün ses özellikleriyle de öne çıkıyor. Meridian ses sistemi güçlü özellikleri ile ekstra ses cihazlarına ihtiyaç bırakmazken, 10 inç ekranı ise tüm bilgilerin rahatça elde edilmesini sağlıyor. Çok yönlü direksiyon üzerinde yer alan tuşlar vasıtasıyla da araçla ilgili tüm bilgiler ve kontroller pratik şekilde sağlanıyor.

2020 Discovery Özellikleri ve Fiyatları

2020 Discovery Dış Tasarımı

2020 Discovery dış tasarımı daha geniş bir kapasite ve güçlü özelliklerini vurguluyor. Ön ızgara sisteminde yapılan genişletme sayesinde motor performansı daha fazla artarken, bir taraftan da daha güçlü bir görünüm kazanıyor. Kısa ön çıkıntılardan oluşan ve kendisini hemen ayırt edici konuma getiren ön tasarım, böylece yolda kendisine özel bir yer bulmasını sağlıyor. Keskin ön cam açısı ise sürücü tarafından yolun panoramik olarak görünmesini saplıyor. Verimlilik ve modernliğin bir araya getirildiği modelde arka kısmın da yumuşak hatlar ile tasarlanması aracın performansına çok daha olumlu etkiler sunuyor.

2020 Discovery İç Özellikleri

2020 Discovery Motor Özellikleri

2020 Discovery motor özellikleri ile sınıfın en iyi araçlarından birisi olarak öne çıkıyor. Şehir içi ya da arazide harika performans gösteren model, 3500 kilogramlık çekiş kapasitesine sahiptir. 2.0 litrelik dizel ve benzinli motora sahip bulunan modelde dizel hali 150 PS güç ve 380 Nm tork üretiyor. Benzinde ise 197 beygir güce karşılık 320 Nm torktan motor seçenekleri başlıyor. Böylece en zorlu yollarda bile performansını koruyor.

2020 Discovery Fiyatı

2020 Discovery Fiyatı

2020 Discovery fiyatları başlangıç modelinde 925,850 TL’den alıcı bulurken tam donanımlı paket için 1.157,800 TL bazında seyir ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı