araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Ford Ranger Özellikleri ve Fiyatları

Otomotiv sektörünün en büyük markalarından biri olan Ford hem şehir içi hem şehir dışı kullanımlar için üretilmiş 2020 Ford Ranger modeli ile piyasaya çıktı. Göze hoş gelen tasarımıyla birlikte hem geniş aileler için uygun bir tercih hem de iş ile birlikte hayatı kaçırmamak isteyenler için ideal bir model. 4×2 ve 4×4 opsiyonları bulunan yeni Ranger bayilerde yerini almış durumda.

2020 Ford Ranger İç Özellikleri

Avrupa’da inanılamaz satış rakamlarına ulaşmış Ford Ranger sürüş esnasında 2wd ve 4wd çekiş sistemleri arasında geçiş yapabilme özelliği ile öne çıkıyor. Ayrıca geniş bir ekrana sahip olan araç geri görüş kamerası sayesinde arkanızda bulunan her türlü nesneyi rahatça görmenizi sağlar. 2020 Ford Ranger aynı zamanda size gelişmiş park sensörleri ile yeni nesil bir park deneyimi sunuyor. Tek bir tuşla açabildiğiniz bu sistem size uygun park alanlarını görüp sizi bu park yerlerine geniş ekranıyla yönlendiriyor. Değişen ışık ortamlarına göre açılıp kapanan HID Bi-Xenon farlar daha iyi aydınlatmalar sağlar.

2020 Ford Ranger Dış Özellikleri

Yeni nesil 4×4 araçlardan biri olan Ford Ranger 237 mm yerden yüksekliğe sahip bir araç. Daha fazla ve güvenli yük taşıma sistemleri içeren otomobil DIN uyumlu bağlama noktaları sayesinde yüklerini daha güvende olacak. Aklınız aracın kasasında kalmasın diye özel olarak üretilen çok fonksiyonlu kilitlenebilir kapak tasarımı bulunmakta. Seyir halinde olduğunuzda lastiklerinizin havasının inmesine karşı bir önlem olarak lastik basıncı engelleme sistemi göstergeler ile sizi uyaracaktır. Kazalara karşı bulunan şoför ve yolcu hava yastıkları hem önden hem de yandan gelebilecek tehlikelere karşı sizi korur. Son olarak araca özel olarak sunulan EasyLift teknolojisi bulunduran bagaj kapağı çok daha kolay açılıp kapanabiliyor. Üstelik bu yeni bagaj kapağı öncekilerden çok daha hafif tasarlanmış.

2020 Ford Ranger Motor Özellikleri

Ranger 2.0 EcoBlue dizel motoruyla 170 ps güç üretmektedir. Bu yeni motor sayesinde hem karbon emisyonu konusunda Euro 6.2 standartlarını yakalıyor hem de eski modellerin üstünde belirgin bir güç sahibi oluyor. Elektronik denge sistemi (ESP) Sayesinde ise zorlu koşullarda aracınız kaymaları engelliyor. Artık yeni nesil araçlarda standart haline gelen şerit takip asistanı ile 64 kilometre üstü hızlarda șeritinizden çıkmanız gibi olası durumları aracınız engelliyor. Zorlu yokuşlarda ise yokuş kalkış destek sistemi ile hiç sorun yaşamıyorsunuz.

2020 Ford Ranger Satış Fiyatı

Ranger fiyatları donanım özelliklere göre değişmekte olup 4×2 2.0 EcoBlue 170PS motor 6 İleri Manuel șanzıman dizel modelin tavsiye edilen satış fiyatı 297.600 TL 4×2 2.0L EcoBlue 170PS motor 10 İleri Otomatik șanzıman dizel modelin anahtar teslim satış fiyatı 314.000 TL 4×4 2.0L EcoBlue 170PS motor 6 İleri Manuel șanzıman Dizel modelin önerilen satış fiyatı 328.500 TL XLT 4×4 2.0L EcoBlue 170PS motorlu 10 İleri Otomatik vitesle donanmış modelin bayi fiyatı ise 344.800 TL en üst donanım özellikleriyle donatılmış WildTrak modeli ise4x4 2.0L EcoBlue 170PS motor 10 İleri Otomatik modeli ise 409.700 TL fiyatlandırması ile satışa sunuldu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı