araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Jaguar E-Pace Özellikleri ve Fiyatları

2020 Jaguar E-Pace Özellikleri ve Fiyatları

E-Pace modeli, Jaguar markasının ilk SUV araç türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Dış görüntüsüyle oldukça etkileyici bir araç olan Jaguar E-Pace performans özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Hem performansı açısından hem de iç / dış tasarımı ve teknolojik içerikleri açısından sürücüleri oldukça tatmin edecektir.

jaguar-epace

2020 Jaguar E-Pace İç Özellikleri

Sürücülerde hayranlık uyandıracak bir iç tasarıma sahip olan 2020 model Jaguar E-Pace kendi kategorisindeki araçlardan doğruca ayrılmaktadır. Zira iç tasarımı doğruca sürücüyü ve diğer yolcuları memnun etmek amacıyla konforlu ve kaliteli bir biçimde hazırlanmıştır. Aracın iç ortam aydınlatmasının ayarlanabilir olması dolayısıyla sürücü ve yolcular için yolculukların çeşitli ambiyanslarla sürdürülmesi olanağı bulunmaktadır. İç aydınlatma için araçta toplam 10 farklı renk yer almaktadır. Acil durum freni özelliği sayesinde bir çarpışma ihtimali söz konusu olduğunda E-Pace sesli bir uyarı verir ve bu uyarı görselle birlikte desteklenir. Sürücü bu çarpışma için herhangi bir şekilde reflekste bulunmadığında ya da önlem almadığında fren sistemi devreye girer. Bu özellik hem araç hem de yaya çarpışmaları için geçerlidir. Ayrıca sürücü takip monitörü ile uzun yolculuklarınızda uykulu olduğunuzu algılama ve mola vermeniz için sizi uyarma özellikleri yer alır.

jaguar-epace-ozellikleri

2020 Jaguar E-Pace Dış Özellikleri

Jaguar’ın 2020 model E-Pace aracında elektrikli ve harekete duyarlı bagaj bulunmaktadır. Bu bagajın ne büyük artısı herhangi araca ya da anahtarlığa herhangi bir fiziksel temasta bulunmadan bagajın kapağının açılması durumudur. Sürücüler ayaklarını aracın arkasındaki köşelere doğru hareket ettirerek bagaj kapısının açılmasını sağlayabilir. Araçta bulunan LED farların tasarımındaki uğraş, bu farların aracın ömrü kadar kullanılabilecek kadar dayanıklı bir hâlde olmasını ve az enerji harcayarak yakıt tasarrufu elde edilmesini sağlamaktadır. 21 inçlik jantlar aracın dinamik tasarımını kuvvetlendirmektedir.

jaguar-epace-2020

2020 Jaguar E-Pace Motor Özellikleri

Jaguar’un 2020 model E-Pace araçlarında 9 ileri vites otomatik şanzıman bulunmaktadır. Böylece sürücülerin daima ideal viteste olmaları, aracın çabuk hızlanması ve yakıt tasarrufunun sağlanması hedeflenmektedir. Ayrıca dileyen sürücülerin daha fazla yakıt tasarrufu sağlamak için 6 ileri otomatik şanzımanı seçme şansları da bulunmaktadır. Araçta sürüş ve güç açısından mükemmel performans ve iyi bir yakıt ekonomisinin sağlanmasına yarayan 2.O P250 Ingenium motor bulunmaktadır.

2020 Jaguar E-Pace Fiyatı

2020 model Jaguar E-Pace S serisinin tavsiye edilen satış fiyatı 623.369 TL’dir. Jaguar E-Pace R-Dynamic S serisi için 666.868 TL satış fiyatı belirlenirken, Jaguar E-Pace R-Dynamic SE serisi için önerilen satış fiyatı ise 739.340 TL’dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı