araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Jaguar F-Pace Özellikleri ve Fiyatları

2020 Jaguar F-Pace Özellikleri ve Fiyatları

Sportif ve çevik tasarımıyla gözleri kamaştıran 2020 model Jaguar F-Pace yol tutuşu açısından gösterdiği performans ile de sürücüleri etkilemektedir. Güç ve verimlilik konusunda üst düzey bir konumda bulunan Jaguar F-Pace, aynı performansı araç içi teknolojisinde de kullanıcılarına sunmaktadır. Sürücüler için bir araçtan istenen bütün özellikleri bütünüyle karşılamakla birlikte şık görüntüsü de aracı dört dörtlük bir otomobil yapmaktadır.

jaguar f face

2020 Jaguar F-Pace İç Özellikleri

İçerisinde bulunan 10 inçlik Touch Pro epey gelişmiş bir ekrandır. İçerisinde Jaguar ses sistemi bulunur. Ayrıca 5 inçlik TFT ekranlı gösterge çubuğu da bu ekranda yer almaktadır. İki parmak kullanarak yakınlaştırma ya da uzaklaştırma gibi işlemler de yapılabilmektedir. Ayrıca Dual View özelliği ile dokunmatik ekranda farklı medyaların oynatılması da mümkündür. Yani sürücü kişi navigasyon ile yol takibi yaparken, sürücünün yan koltuğunda yolculuk eden kişinin de farklı bir medyayı oynatması mümkün olmaktadır. Örneğin yan koltuktaki kişi bir film ya da video klip izleyebilir. Buna ek olarak kablosuz kulaklık desteği de bulunduğu için kişiler rahatlıkla istedikleri medyayı oynayabilecek. Ayrıca Jaguar F-Pace 2020 modelinde Traffix Sign Recognition adıyla bilinen trafik işareti tanıma ve adaptif hız sınırlayıcı da bulunmaktadır. Panoramik tavan ise aracın iç ve dış dizaynına muazzam bir görüntü katmaktadır.

jaguar-f-pace

2020 Jaguar F-Pace Dış Özellikleri

Jaguar F-Pace’te iki adet jasnt opsiyonu bulunmaktadır. Kullanıcılar isterlerse Diamond Turned 21 inç alaşım jantları seçebilir, isterlerse de 22 inç Gloss Black kaplamalı alaşım jant tercihinde bulunabilir. Arka lastiklerin 295 mm genişliğinde olması ise sürücülerin yol tutuşunu ve viraj dönüş kabiliyetini arttırmaktadır. Böylece aracın sportif yönü kendini daha çok belli etmektedir.

jaguar f pace 2020 model

2020 Jaguar F-Pace Motor Özellikleri

Jaguar F-Pace otomatik şanzımanıyla sürüşün daha akıcı ve daha konforlu geçmesini sağlamaktadır. Böylece hızlanma da sollamak için vites değiştirme de epey rahat bir şekilde olmaktadır. Ayrıca araçta JaguarDrive Control sistemi bulunmaktadır. Dynamic mod aktifken vites değişimi daha hızlı olduğu gibi Eco mod aktif olduğunda verimlilik açısından vites önce yükseltilir. Ayrıca JaguarDrive Control sisteminin Rain Ice Snow modu da bulunmaktadır. Bu modla birlikte çekişin daha zor olduğu yolculuklarda daha yavaş bir süreç sağlar. 100 km/h hıza 9 saniyede ulaşan aracın toplam ulaşabildiği hız ise 208 km/h civarlarındadır.

2020 Jaguar F-Pace Fiyatı

2020 model Jaguar F-Pace Prestige serisinin satış fiyatı 734.508 TL’dir. Jaguar F-Pace R-Sport serisi 773.164 TL’den satışa çıkmaktadır. Jaguar F-Pace’in Portfolio serisi ise 811.821 TL’den satışa sunulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı