araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Jaguar F-Type Özellikleri ve Fiyatları

2020 Jaguar F-Type Özellikleri ve Fiyatları

2020 model Jaguar F-Type serisinin tasarımındaki şıklığın ve atletik görünümün sürücülerin gözünü kamaştıracağı aşikâr. Dış tasarımıyla sürücülerin dikkatini çeken aracın sunduğu sürüş performansı da üst düzeydedir. Son teknolojilerden yararlanılarak inşa edilen sürüş sistemi ve aracın motorunun gücü ve aracın kendi çevikliği birleştiğinde ortaya her anlamda muazzam bir araç olan Jaguar F-Type çıkıyor. Ayrıca aracın iç tasarımındaki teknolojik destekler de sürücülerin araç içerisindeki konforunu geliştirmektedir.

jaguar f type

2020 Jaguar F-Type İç Özellikleri

Jaguar F-Type’da yer alan 10 inçlik Touch Pro sürüşünüzü daha keyifli bir hale getirecek bütün donanımlara sahiptir. Haber ve eğlence içerikli olarak da kullanılabilen Touch Pro sayesinde aracınızı kullanırken dünya ile bağlantınızı da kopartmamış olacaksınız. Ayrıca parmaklarınızla kaydırma ve sıkıştırma gibi hareketleri 10 inçlik ekranda gerçekleştirebilir ve pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Direksiyonun hemen arkasında yer alan 12,3 inçlik İnteraktif Sürücü Ekranı’nda ise 3D harita görüntülemesi yapabilirsiniz. Bilgi panelinde yar alan sürüş bilgilerine ulaşabilir, navigasyon görüntüsüne de anında ulaşabilirsiniz. Deezer ya da Tuneln gibi uygulamalara dair hesaplarınızı InControl Portalı’yla eşleştirerek herhangi bir akıllı telefon bağlantısına dahi ihtiyaç duymadan istediğiniz medyayı aracınızda oynatabilirsiniz. Acil Durum Freni ve Sürücü Takip Monitörü ile güvenli bir yolculuk sağlayabilirsiniz. Ayrıca Sürüş Asistanı sayesinde park, şerit takibi, kör nokta asistanı, trafik işaretleri tanıma ve adaptif hız sınırlayıcı gibi konularda da uyarılırsınız.

jaguar-f-type

2020 Jaguar F-Type Dış Özellikler

Jaguar F-Type için iki farklı model seçmenize olanak vardır. Coupe ve Convertible modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. İsteğe bağlı eklenebilen Pixel LED’ler ile huzme ışıkların bölünmesi ve diğer sürücülerin gözlerinin kamaşması engellenebilir. Ayrıca viraj dönmesi esnasında yolun eğikliğine eşlik ederek bir hareket sağlar ve sürücünün kendisine daha iyi bir görüş olanağı sunar. LED Stop lambaları ise tekerler davlumbazlarının etrafını çevreleyerek aracın görüntüsünü daha güçlü kılmaktadır. Bütün Jaguar F-Type modellerinde Aktif Spor Ehzoz sistemi bulunmaktadır.

jaguar ftype fiyatları

2020 Jaguar F-Type Motor Özellikleri

Jaguar F-Type aracında dört çeker sistemi ve Intelligence Driveline Dynamics fonksiyonu bulunmaktadır. Böylece zorlu yollarda herhangi bir performans kaybı da söz konusu olmamaktadır. Ulaşabildiği en yüksek hız 250 km/h olan aracın 100 km/h hıza ulaşabilmesi ise 5,7 saniye kadardır. Araçta ise 2.0 P300 RWD Automatic motor bulunmaktadır.

2020 Jaguar F-Type Fiyatı

Jaguar F-Type Coupe modelinin tavsiye edilen satış tutarı 1.048.549 TL’dir. Jaguar F-Type Coupe R-Dynamıc modeli 1.087.251 TL, Jaguar F-Type Convertible modelinin satış miktarı 1.145.236 TL, Jaguar F-type Cconvertible R-Dynamic türü içinse önerilen satış tutarı 1.183.893 TL’dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı