araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Jeep Compass Özellikleri ve Fiyatları

Geleneğin son teknoloji ile buluşması bakımından öne çıkan 2020 Jeep Compass üstün özellikleri ile etkileyici bir araç olarak öne çıkıyor. Krom kaplı ızgara sisteminden en ince detaylarına kadar eşsiz bir şekilde tasarlanmış olan araç şık ve aerodinamik yapısını her durumda koruyarak kullanıcılara özel bir deneyim yaşatıyor.

2020 Jeep Compass İç Özellikleri

2020 Jeep Compass İç Özellikleri

2020 Jeep Compass iç tasarımı mükemmel özellikleri ile göz alıyor. Biçimlendirilmiş koltuklar sürücü ve yolculara çok daha üstün bir konfor sunarken, aynı zamanda ince zevklerin de yansımasını oluşturuyor. Deri kaplama koltuklar nefes alan yapıları sayesinde çok uzun süre kullanımlarda bile herhangi bir rahatsızlık ya da sıcaklık oluşturmuyorlar. Kabin içine hakim olan tek tonlu siyah kumaş kaplı koltuklar iki tonlu dikişleri ile hem daha dayanıklı hem de estetik olarak zarafet katıyorlar. HVAC havalandırma delikleri ise özellikle çok sıcak havalarda dengeli bir şekilde soğutma sunarlarken, deri direksiyon simidi sürücüler tarafından çok daha rahat bir şekilde aracın kontrolünü sağlıyor. Aynı zamanda direksiyon üzerinde yer alan kontrol tuşları da sürücülerin daha etkili bir sürüş deneyimi elde etmesine neden oluyorlar. Vinil sarılmış kapı trimi panelleri ise hem camları hem de aynaların kontrolünü sürücünün zahmetsiz bir şekilde yapmasına olanak tanıyorlar. Çift panelli tam açılır tavan ise çok daha ferah bir görünüm sunuyor. Dokunmatik ekran ise araç bilgilerini her zaman göz önünde tutuyor.

2020 Jeep Compass Dış Özellikleri

2020 Jeep Compass dış tasarımı göz alıcı özellikleri ile öne çıkıyor. Yedili ızgara sistemi modele karakteristik bir görünüm katarken aynı zamanda yenilikçi bir görünüm sergiliyor. Yükseltilmiş görünümü anında fark edilen yapıda olduğu için dikkatleri üzerine çekiyor. Krom DLO kaplama arka camın etrafını sararken modele daha dinamik bir hava katıyor. Aynı zamanda ön ve arka tamponda yer alan korumalıklar ise aracın olası kaza risklerine karşı daha korunaklı olmasını sağlarken, keskin yan çizgiler ise aerodinamiğe etki ediyorlar.

2020 Jeep Compass Dış Özellikleri

2020 Jeep Compass Motor Özellikleri

2020 Jeep Compass motor özellikleri açısından arazi ve şehir içi kullanımda güçlü performans sergiliyor. 1.4 litre turbo multiair benzinli motor 170 beygir güç üretirken 250 Nm tork üretiyor. Modelin en üst seviyesinde ise 2.0 litre benzinli motor 380 Nm tork gücü sağlıyor.

2020 Jeep Compass Fiyatı

2020 Jeep Compass Fiyatı

2020 Jeep Compass fiyatları başlangıç seviyesinde 369.900 TL’den başlıyor ve tam donanımlı üst pakette 389.000 TL’ye çıkış gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı