araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Jeep Grand Cheroker Özellikleri ve Fiyatları

En zorlu sürüş koşullarında bile ustalıklı bir deneyim yaşatan ve benzersiz görünümü ile dikkat çeken 2020 Jeep Grand Cheroker yüksek motor performansı ve dayanıklı yapısı sayesinde konfor, stil ve kullanış alanlarında da ihtiyacı en iyi şekilde gideriyor.

2020 Jeep Grand Cheroker İç Özellikleri

2020 Jeep Grand Cheroker İç Özellikleri

2020 Jeep Grand Cheroker iç tasarımı konfor, stil ve seçkinlik özellikleri ile öne çıkıyor. En zorlu yollarda bile üstün performans sergilemeyi sağlayan model, özenli el işçiliği sayesinde estetik açıdan günümüzün modern çizgilerini taşıyor. Kabin tavanında kullanılan süet benzeri tavan kumaşı araca çok daha lüks bir görünüm katarken, kontrast renkli şeritli kapitone minderler ise yumuşaklık ve konfor sunuyorlar. Gerçekçi ahşap vurgular ise iç mekanın daha sıcak görünmesine katkı sağlıyor. Capri deri döşeme koltuklar şıklık sağladığı gibi soğuk mevsimlerde etkili bir ısınma için ön koltuklarda ısıtma özelliği bulunuyor. Geniş yol ekranı ise araç içi eğlenceyi daha da arttırdığı gibi aynı zamanda yolla ile ilgili bilgileri de çok rahat bir şekilde öğrenmeyi sağlıyor. Şık deri direksiyon ise daha üstün bir tutuş sunarken, üzerinde yer alan kullanışlı tuşlar aracın farklı özelliklerini kontrol etmeyi mümkün hale getiriyorlar. Geri vites kamerası ya da şerit takip sistemi gibi özellikler ise aracı daha güvenli bir halde tutuyorlar.

2020 Jeep Grand Cheroker Dış Özellikleri

2020 Jeep Grand Cheroker Dış Özellikleri

2020 Jeep Grand Cheroker dış tasarımı yenilenen özellikler ile öne çıkıyor. Ön yüz ve ızgara sistemi araca hem sportif hem de güçlü bir hava katarken, LED sis lambaları ise en yoğun sise sahip olunan havalarda bile aracın fark edilebilirliğini arttırıyor. Keskin yan çizgiler ise araca üç boyutlu bir görünüm sağlarken, geniş yedili ızgara sistemi ise motor performansına yüksek katkı sunarken, aynı zamanda özel alaşım alüminyum jantlar ise aracın daha da güçlü olmasına etki ediyorlar. Yüksekliği ile birlikte kendisine her türlü yolda yer bulabilen model şehir içi  kullanımlarda da şıklığı ile öne çıkıyor.

2020 Jeep Grand Cheroker Motor Özellikleri

2020 Jeep Grand Cheroker motor özellikleri güçlü performans sergilemesi için 3.0L TurboDiesel V6 motor ile öne çıkıyor. Bu sayede üstün bir güç üreten model zorlu yollarda bile hiçbir güçlük çekmeden yoluna devam etmeyi sağlıyor.

2020 Jeep Grand Cheroker Fiyatı

2020 Jeep Grand Cheroker fiyatları henüz resmiyet kazanmamış olmamasına rağmen 750.000 TL’den pazara çıkış yapması bekleniyor. Üst düzey modellerde ise fiyatın 1.000.000 TL’yi geçmesi bekleniyor.

2020 Jeep Grand Cheroker Fiyatı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı