araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Jeep Renegade Özellikleri ve Fiyatları

SUV kategorisinde gelişmiş özellikleri ile öne çıkan 2020 Jeep Renegade ihtiyaç dahilinde her şeyi sunuyor. Yenilenmiş dış görünümü sayesinde daha güçlü bir görünüme kavuşan model, yolda kendisine de ayrıcalıklı bir farkındalık yaratıyor. Gelişmiş güvenlik ve konfor özellikleri ise sürücü ve yolcuların ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır.

2020 Jeep Renegade

2020 Jeep Renegade İç Özellikleri

Yüksek kaliteli malzemeleri ile öne çıkan 2020 Jeep Renegade iç tasarımı ince detaylar ile çok daha zengin hale geliyor. Son teknoloji özelliklerin estetik detaylar ile buluştuğu tasarımda sürücü ve yolcular için ihtiyaç duydukları her şey bir arada bulunuyor. Siyah deri kumaşa sahip olan koltuklar uzun yolculuklarda dahi hiçbir rahatsızlık oluşmamasını sağlayarak her durumda ergonomik konfor özelliği gösteriyorlar. Yumuşak dokunuşlu paneller ise kullanıcıların kendilerini daha özel hissetmelerini sağlarken özellikle off road yolculukların vazgeçilmezi olan tutunma kolları tasarımı tamamlıyor. Yeniden tasarlanmış orta konsol çok daha geniş bir kullanım alanı sunarken, iç saklama alan kapasitesi de arttırılmıştır. Geniş ekrana sahip yol bilgisayarı ise kullanıcıların daha rahat şekilde araçlarını kontrol edebilmelerini sağlarken, araç içi eğlence sistemi de üst seviyeye taşınıyor. Vites kutusunun yer aldığı bölüm ise zarif tasarımı ile dikkat çekiyor.

2020 Jeep Renegade Özellikleri

2020 Jeep Renegade Dış Özellikleri

2020 Jeep Renegade dış tasarımı yenilenen jantlardan yeni LED aydınlatma paketlerine yönelik üstün bir kullanım sağlıyor. Yeni dokunuşlar ile birlikte son gelişmelere uyum sağlayan modelde bulunan yeni yedili ön üst ve alt ızgara sistemi motor performansını etkilediği gibi görünümünün de daha kapsamlı bir şekilde olmasına imkân tanıyor. Aynı zamanda tam LED aydınlatma sistemi ise en karanlık yollarda bile yolun doğru şekilde aydınlatılmasını sağlarken, dış tasarıma da güç katıyor. Parlak ayna kapakları ise tasarımı daha canlı bir hale getirirken siyah tavan rayları aracın estetik ve güçlü görünümünü tamamlıyorlar. Alüminyum alaşımlı jantlar ise her durumda güçlü görünümünü korumasını sağlıyor. Yüksek yapıda olan araç aynı zamanda özel süspansiyon sistemi ile de engebeli yollarda dahi titreşimleri en aza indirgiyor.

2020 Jeep Renegade Motor Özellikleri

Farklı motor seçenekleri ile öne çıkan 2020 Jeep Renegade en düşük modelde 1 litre hacimli benzinli motorda 120 beygir güç ve 190 Nm tork üretiyor. En yüksek modelde ise 180 beygir güç ve 290 Nm tork güç ile öne çıkıyor.

2020 Jeep Renegade Fiyatı

2020 Jeep Renegade fiyatları 232,600 TL’den satışa sunulurken en üst seviyede 259, 900 TL’ye fiyat bulabiliyor.

2020 Jeep Renegade

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı