araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Jeep Wrangler Özellikleri ve Fiyatları

Eşsiz bir arazi olarak öne çıkan 2020 Jeep Wrangler gelişmiş özellikleri sayesinde arazilerde en üstün performansı sunuyor. Yenilenen tasarımı ve aynı zamanda güçlendirilmiş yapısı ile öne çıkan modelde sürücülerin konforu üst planda tutulurken yüksek performans motoru her türlü arazi durumunda etkileyici performans sergiliyor.

2020 Jeep Wrangler Özellikleri

2020 Jeep Wrangler İç Özellikleri

2020 Jeep Wrangler iç tasarımı en iyi kalite ve konforu sunmak için tasarlanmıştır. Yüksek teknoloji cihazların bir arada tutulduğu tasarımda unutulmaz bir deneyim yaşatmak çok kolay hale geliyor. Yeni atmosferde tamamen yenilenmiş bir iç mekan olarak öne çıkan modelde ısıtmalı ön koltuklar soğuk mevsimlerde araç kullanımını daha kolay hale getiriyor. Artan arka koltuk diz mesafesi ise arkada yer alan yolcuların konforunu arttırıyor. Akıllı saklama gözleri ise araç içinde eşyaların göze batmadan yer almasını mümkün hale getiriyorlar. Kırmızı dikişler ile estetik bir görünüme kavuşturulmuş olan şık deri koltuklar araç içindeki konforun ve kalitenin yansıması oluyorlar. Açık havaya ve özgürlüğe vurgu yapılan tasarımda kolay çıkarılabilir paneller sayesinde tavanda büyük bir açıklık meydana getirilebiliyor. Yeni fermuarsız Sunrider kumaş tavan kolay açma ve kapama işlemlerini sunuyor. Ön konsolda yer alan yol bilgisayarı ise yol ve sürüş bilgilerinin anlık olarak takip edilmesini daha kolay hale getiriyor.

Jeep Wrangler

2020 Jeep Wrangler Dış Özellikleri

2020 Jeep Wrangler dış tasarımı kendisinin güçlü bir arazi aracı olduğunu gösteriyor. Kolay katlanabilir ön cam sayesinde açık hava özgürlüğüne ulaşmak çok daha kolay bir hale geliyor. Önceki modellere göre ön camı çıkarmak için çok daha az sayıda cıvata sökmeyi sağlayan model böylece günlük yaşamı da kolaylaştırıyor. Yeniden tasarlanmış olan kaput tamponları ise sorunsuz bir görünüm sunduğu gibi ön cam yıkayıcı nozulları da içermektedir. Sert siyah çamurluklar ise arazide en zorlu koşullarda bile aracın etkilenmemesini sağlıyorlar. Yenilenen dış aydınlatma da arazi koşullarında en zorlu yollarda dahi aydınlık sağlıyorlar. Dinamik tasarımı ve sağlam yapısı ile birlikte her türlü ortamda kendisini gösteriyor.

2020 Jeep Wrangler Motor Özellikleri

2020 Jeep Wrangler motor özellikleri arazide üstün bir performans sergilemesi için geliştirilmiştir, bu kapsamda 270 Beygirgücü ve 400 LB-FT Tork ile öne çıkan model üstün performansa sahip olduğu gibi aynı zamanda da yakıt tasarrufu da sağlamaktadır.

2020 Jeep Wrangler Fiyatı

2020 Jeep Wrangler fiyatları tek model satışa çıktığı için 1.100.000 TL’den başlayan fiyatlar ile kullanıcılar ile buluşuyor.

2020  Wrangler Fiyatı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı