araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Kia Ceed Cw Özellikleri ve Fiyatları

Sıradışı özellikleri ile kullanıcıların ihtiyacını günlük kullanımda en iyi şekilde gidermek için tasarlanan 2020 Kia Ceed Cw dinamik görünümü, üstün performans sunan motoru ve aynı zamanda zarif tasarımı ile dikkat çekiyor. Konforu ve üstün performansı bir arada tutan model, bu sayede çok daha etkili bir görünüm ve sürüş konforu sunuyor.

2020 Kia Ceed Cw İç Özellikleri

2020 Kia Ceed Cw İç Özellikleri

2020 Kia Ceed Cw iç tasarımı olarak konforu ve kullanım kolaylığını bir arada sağlıyor. Özel yapıya sahip deri direksiyondan çok rahat bir şekilde aracın kontrolü sağlarken aynı zamanda direksiyon üzerinde yer alan vites kulakçıkları ile vites geçişlerini yapmak çok daha kolay hale geliyor. Geri görüş kamerası ise en dar ve zorlu alanlara bile çok rahat bir şekilde park yapabilmenize olanak tanırken, güvenliğinizi de had safhada tutuyor. Otomatik klima ise ayarlamalar sonucunda araç içindeki ısı değişimlerini algılayarak çalışmaya başlıyor ve böylece araç içinde en iyi ısı değerlerini kolayca elde edebiliyorsunuz. Deri ve kumaş kombinasyonu ile yapılmış özel koltuklar ise ergonomik rahatlıkları ile ekstra konfor sunarken, terletme yapmayan yapılarıyla da çok uzun yolculuklarda bile en iyi sürüş deneyiminin yaşanmasına yardımcı oluyorlar. Elektrikli park freni ise park anında aracın güvende olmasına yardım ediyor.

2020 Kia Ceed Cw Dış Özellikleri

2020 Kia Ceed Cw Dış Özellikleri

2020 Kia Ceed Cw dış tasarımı ile sportif özellikleri ve güçlü görünümünü koruyarak şehir içinde harika bir performans sergiliyor. Ön kısımda yer alan projeksiyon tipi halojen ön farklar keskin görünümleri ile modele daha güçlü bir hava katarken, aynı zamanda en karanlık yollarda bile geniş bir alanı aydınlatarak güçlü performans özellikleri göstermeye yardımcı oluyorlar. Dinamik vurgusunu öne çıkarmak için tasarlanmış olan led arka stop lambaları ise çok daha geniş bir alandan fark ediliyorlar ve ayrıca güçlü ışıkları ile fark edilmeyi arttırıyorlar. 17 inç alüminyum alaşım jantlar ise sportif görünümü tamamladıkları gibi çok daha hoş bir görünüm kazandırıyorlar.

2020 Kia Ceed Cw Fiyatı

2020 Kia Ceed Cw Motor Özellikleri

2020 Kia Ceed Cw motor özellikleri bakımından 1,4 DOHC CVVT motor ile üstün bir performans sergiliyor. Aynı zamanda üst modelinde 1,6 litre CRDİ motor kullanılarak yine en zorlu yollarda bile üstün performans göstermeyi sağlıyor. En düşük modelde 134 tork güç üretiyor.

2020 Kia Ceed Cw Fiyatı

2020 Kia Ceed Cw fiyatları en düşük modelde 262,500 TL’den başlıyor ve model yüksekliği ile birlikte 290.000 TL bandına kadar çıkabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı