araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Kia Niro Özellikleri ve Fiyatları

Çevreci SUV modelleri arasında hibrit özelliği ile öne çıkan 2020 Kia Niro yeni makyajlı görünümü ile estetik ve performans açısından dikkat çekiyor. Ön ızgara kısmında yapılan değişimler ve aynı zamanda performansında yapılmış değişiklikler ile birlikte model şehir içi ya da arazi yollarında üstün performans sergiliyor.

2020 Kia Niro Özellikleri

2020 Kia Niro İç Özellikleri

2020 Kia Niro iç tasarımı daha geniş bir alan ve yolcu ile sürücülerin tamamen konforuna göre tasarlanmış. Şık kumaş deri koltuklar ergonomik tasarımda oldukları için çok uzun yolculuklarda bile hiçbir rahatsızlık vermiyorlar. Geniş ve modern çizgilerin yer aldığı ön panel ise kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatıyor. 10,25 inç boyutundaki dokunmatik ekranlı multimedya eğlence sistemi ise yolculukların daha eğlenceli geçmesini sağlarken, aynı zamanda da yol hakkında bilgileri kolay şekilde öğrenmeyi sağlıyor. Kablosuz şarj sistemi ise telefonlarınızı çok pratik bir şekilde şarj edebilmenizi mümkün hale getiriyor. 7 inç gösterge paneli ise tamamen dijital olduğu için bilgilerin daha net bir şekilde görülmesini sağladığı gibi aynı zamanda araç ile ilgili pek çok bilgiye kolayca ulaşmayı mümkün hale getiriyor.

2020 Kia Niro Dış Özellikleri

2020 Kia Niro Dış Özellikleri

2020 Kia Niro dış özellikleri çok daha güçlü ve çekici özelliklere sahip olması için tasarlanmış. Keskin ön farlar ile donatılan ön görünüm ızgara tasarımından aldığı ilham ile birlikte yeni bir güncellemeye kavuşarak agresif görünüme kavuşuyor. Ayrıca ön tamponun iki köşesinde yer alan LED gündüz farları ise yol güvenliğini daha iyi sağlamak açısından yardımcı oluyorlar. Keskin çizgilerin yumuşak hatlar ile buluştuğu dış görünüm tamamen dikkat çekiyor ve yolda kendisini belli ediyor. Arka kısmında da eski modellerine göre iyileştirmeler yapılan modelde, arka ışık kümesi tamamen güncellenmiş bir şekilde ortaya çıkıyor. Plakanın yer aldığı koruma panelinin ise daha da geniş tutulması aracın arkasına daha tok bir görünüm verirken, dinamik unsurlar aracın genelinde çok rahat bir şekilde görülebiliyor.

2020 Kia Niro Motor Özellikleri

2020 Kia Niro motor özellikleri ile öne çıkıyor. Motor yelpazesi hibrit ve PHEV modellerinde eski modellerden aynı şekilde devam ediyor. 1,6 litre atmosferik motora sahip olan model bu bakımdan benzinli iken 105 beygir üretirken, elektrik desteği ile birlikte 141 beygir üretebiliyor. Aynı zamanda birlikte tork değeri ise 265 Nm’ye ulaşım sağlayabiliyor.

2020 Kia Niro Fiyatı

2020 Kia Niro Fiyatı

2020 Kia Niro fiyatları 317,900 TL’den başlıyor ve tam donanım paket seçilmesi halinde 340.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı