araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Kia Stinger Özellikleri ve Fiyatları

Sportif görünümü ile dikkat çeken ve sınıfında önde gelen modellerden olan 2020 Kia Stinger dört tekerlek çekiş sistemi, güvenli yapısı ve yolda kendisini fark ettiren görünümü ile birlikte ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyor. Spor otomobil isteyenlere yüksek performansa sahip motor özellikleri ile doğru yanıtlar veriyor.

2020 Kia Stinger İç Özellikleri

2020 Kia Stinger İç Özellikleri

Tamamen spor bir araba görünümü ile tasarlanmış olan 2020 Kia Stinger iç tasarımı için konfor ve hızın birlikteliği dikkat çekiyor. Adeta bir kokpitte hissedilmesi için tasarlanmış ön konsolda zarif ve sade tasarım öne çıkıyor. Spor tasarım deri direksiyon sürücünün aracı çok daha kolay bir şekilde kontrol etmesine imkân verirken, aynı zamanda direksiyon üzerinde bulunan tuşlar aracılığıyla da kolayca aracını kontrol edebiliyor. Kablosuz şarj sistemi ise telefonların herhangi bir kablo bağlantısı olmadan şarj edilmesini sağlıyor. Sürüş modunu ise kullanılan yol durumuna göre tek bir düğme üzerinden rahatlıkla seçmeye imkân tanıyor ve böylece örneğin şehir içinde daha dengeli bir sürüş imkânı yaratıyor. Üç bölmeli klima çıkışı ise geniş gözleri ile birlikte aracın tamamına dengeli bir hava dolaşımı sağlıyor. En büyük yenilikler ise iç tasarımda sürücünün güvenliği için sağlanmış. Göz hizası göstergesi sayesinde çok yüksek hızlarda yoldan gözünüzü ayırmadan kaç km hızla gittiğinizi öğrenebilirsiniz. Ön koltuklarda bulunan ısıtma ve soğutma özellikleri ise özellikle uzun yolculuklarda eşsiz bir performans sergiliyor.

2020 Kia Stinger Dış Özellikleri

2020 Kia Stinger Dış Özellikleri

2020 Kia Stinger dış tasarımı sportif bir araçtan beklenen her şeyi karşılıyor. Hemen ön tampon hizasında bulunan LED gündüz farları aracı daha belirgin hale getirirken, 19 inç alaşımlı jantlar ise aracın gücüne vurgu yapıyorlar. Ön ızgara sisteminde yapılan genişletme sayesinde de araç daha güçlü bir görünüm kazanırken, bir taraftan da motorun daha iyi bir performans göstermesine yardımcı oluyorlar. Arka kısımda ise tasarım gücünü vurgulayacak dokunuşlar ile birlikte gerekli iyileştirmeler söz konusu. LED tipi arka stop sinyal lambaları çok uzak bir alandan bile aracın görülebilmesini sağlıyor.

2020 Kia Stinger Fiyatı

2020 Kia Stinger Motor Özellikleri

2020 Kia Stinger motor özellikleri ile öne çıkıyor. 2.0 litre benzinli motora sahip olan modelde 8 ileri otomatik vites bulunuyor. Güçlü motoru ile 353 Nm gibi üstün bir tork üreten modelin 100 kilometre hıza ulaşması sadece 6 saniye sürüyor.

2020 Kia Stinger Fiyatı

2020 Kia Stinger fiyatları 445.000 TL’den başlıyor ve genişletilmiş paket tercihlerinde fiyat 470.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı