araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Mercedes AMG GT Coupe Özellikleri ve Fiyatları

Etkileyici bir tasarım ile öne çıkan 2020 Mercedes AMG GT Coupe yüksek performansa sahip motor gücü, gelişmiş özellikleri, üstün konforu ve çok yüksek hızları ile birlikte sportif modeller arasında kendisine son derece özel bir yer buluyor. Çok yüksek performans özellikleri sayesinde hızına yetişmek mümkün olmazken, sürücüler için de ekstra güvenlik sunuyor.

 

2020 Mercedes AMG GT Coupe İç Özellikleri

2020 Mercedes AMG GT Coupe iç tasarımı için ilk öne çıkan son derece atletik ve sportif özellikler ile öne çıkıyor oluşu. Yarış sporunun dinamik unsurları ile bir araya getirilmiş olan iç tasarımda, yüksek teknoloji özellikler dikkat çekiyor. Tam dijital gösterge sayesinde hızın ve devrin en iyi kontrolü sağlanırken, 10,2 inç ekranı üzerinden de araç içindeki kontroller çok daha kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor. Yenilikçi ekran tuşlarının çevrelediği orta konsol ise aracın ek özelliklerinin daha iyi şekilde kontrol edilmesini mümkün hale getiriyor. AMG direksiyon simidi ise sahip olduğu işlevsel tuşlar ile birlikte aracın ek özelliklerinin kontrolünü mümkün hale getiriyor. AMG Performance koltuklar ise çok yüksek hızlarda bile sürücü ve yolcunun tam kavrama yapabilmesini sağlıyorlar.

2020 Mercedes AMG GT Coupe Motor Özellikleri

2020 Mercedes AMG GT Coupe Dış Özellikleri

2020 Mercedes AMG GT Coupe dış tasarımı tamamen sportif bir görünüm kazandırmak için geliştirilmiştir. Uzun ve aşağı çekilmiş motor kaputu aracın aerodinamiğine özel bir etki yaparken, özel radyatör kaplama da yine sportif görünümü ve iddiayı güçlendirmektedir. Yüksek performansa sahip ve geniş aydınlatma sunan LED farlar ise özellikle tasarım ile bütünleşerek aracın ön kısmının daha etkileyici olmasını sağlıyorlar. Klasik fastback tasarımın uygulandığı arka kısım ise LED arka lambalar ile birlikte çok daha etkileyici bir görünüm sunuyorlar. Parlak kroma sahip iki çift trapez egzoz çıkışları ise aracın yüksekliğine ve üstün performansına etki ediyorlar.

2020 Mercedes AMG GT Coupe Motor Özellikleri

2020 Mercedes AMG GT Coupe motoru dört tekerlek çekiş sistemi ile birlikte üstün bir güce sahip olarak öne çıkıyor. 2 ton ağırlığa sahip olan modelde 9 ileri vitesli otomatik şanzıman bulunuyor ve 639 beygirlik üstün bir performans gösteriyor. Bu bakımdan 100 kilometre hıza sadece 4,5 saniyede ulaşıyor.

2020 Mercedes AMG GT Coupe Fiya

2020 Mercedes AMG GT Coupe fiyatları başlangıç seviyesinde 1,349.000 TL’den başlıyor ve üst modellerde fiyat 1,585.700 TL’ye kadar artık göstererek alıcı buluyor.

2020 Mercedes AMG GT Coupe Fiyatı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı