araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Mercedes AMG GT Roadster Özellikleri ve Fiyatları

Yenilenen yüzü ile sürücüler ile buluşan 2020 Mercedes AMG GT Roadster güçlü performansı ve arttırılmış konforu sayesinde üstün bir performans sergiliyor. Zarif çizgilerin dinamik bir yapı elde etmek için tasarlanan model, sportif görünümü en üst seviyede sergiliyor. Böylece güçlü özelliklerinin yanında etkileyici tasarımı ile birlikte harika bir sürüş konforu oluşuyor.

2020 Mercedes AMG GT Roadster İç Özellikleri

2020 Mercedes AMG GT Roadster İç Özellikleri

2020 Mercedes AMG GT Roadster iç özellikleri olarak zarif ve keskin hatlar öne çıkıyor. Ön panelde bulunan dört klima gözü sayesinde aracın sportif görünümü daha keskin bir görünüm kazanırken, aynı zamanda ön panelin daha geniş tutulması ile birlikte sürücülere daha üstün bir sürüş deneyimi kazanmaları sağlanıyor. Adeta bir uçak kokpitini çağrıştıran iç mekanı, üstü açık ya da kapalı olduğuna bakılmaksızın her zaman nefes kesici bir etki sunuyor. V8 stilinde tasarlanmış olan orta konsol sayesinde alçak oturma pozisyonu verilmektedir. AMG Drive Unit özelliği sayesinde de tüm sürüş dinamiği fonksiyonları çok rahat bir şekilde elde edilmektedir. Merkezi kumanda görevi gören ön panel tuşları ise direksiyon üzerinden kontrol edildiği için harika performansın elde edilmesine olanak tanırlar.

2020 Mercedes AMG GT Roadster Motor Özellikleri

2020 Mercedes AMG GT Roadster Dış Özellikleri

 2020 Mercedes AMG GT Roadster dış tasarımı ile nefes kesici sportif bir görünüm sergilemektedir. Öne doğru uzanan motor kaputu araca dinamik bir görünüm verirken, arka kısımda ise klasik arabaların görünümü yaygındır. Tentesi kapalı olduğunda dahi ince ve zarif hat çizgisi özelliğinden hiçbir şey kaybetmez. Derinlikli şekilde aşağıya çekilmiş ön apron kısmında yer alan radyatör ızgarası daha şık bir görünüm sunduğu gibi aynı zamanda da motor performansının daha iyi olmasına olanak tanır. 15 adet parlak korum dikey çıta ise otomobilin yarış otomobili görünümü kazanmasına yardımcı olur. Yüksek aydınlatmaya sahip LED farlar ise çok geniş bir alanı aydınlatmaktadır.

2020 Mercedes AMG GT Roadster Fiyatı

2020 Mercedes AMG GT Roadster Motor Özellikleri

2020 Mercedes AMG GT Roadster motor özellikleri tamamıyla üstün bir performans için geliştirilmiştir. AMG 4,0 litre V8 biturbo motor sayesinde en yüksek hızlara dahi kolayca ulaşabilen model, 7 ileri Speedshift şanzımana sahip. Böylece 585 ps 700 Nm gibi güçlü tork üretebiliyor. 100 kilometreye varması ise sadece 3,6 saniye sürüyor.

2020 Mercedes AMG GT Roadster Fiyatı

2020 Mercedes AMG GT Roadster fiyatları başlangıç olarak 1 milyon 349 TL’den başlıyor ve üst segment modellerinde 1 milyon 600 bin TL’ye kadar çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı