araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Mercedes Maybach S Sedan Özellikleri ve Fiyatları

İç ve dış olarak güçlü özellikleri ile öne çıkan 2020 Mercedes Maybach S Sedan ultra lüks özellikleri ile dikkat çekiyor. Şık görünümü ve keskin hatları ile dikkat çeken modelde ilk bakışta gelişmiş yeni özellikler dikkat çekiyor. Aynı zamanda üstün performans sunan gelişmiş motoru da her türlü yol ortamında harika sonuçlar sağlıyor.

2020 Mercedes Maybach S Sedan İç Özellikleri

2020 Mercedes Maybach S Sedan İç Özellikleri

2020 Mercedes Maybach S Sedan iç tasarımı tamamen konforu ve güvenli sürüşü göz önünde tutan bir tasarım ile öne çıkıyor. İş yaşamında etkileyici bir şıklık sunan modelin iç mekanında zarif ve klasik çizgiler modern bir tasarım ortaya çıkarıyorlar. Özellikle akıllı sürüş teknolojisi sayesinde trafiğin yoğun olduğu ya da uzun gece yolculuklarında sürücülerin olası kaza yapma durumlarını engelleyen yapay zekası böylece kaza risklerini de en aza indirgiyor. Direksiyonda geçirilen zamanı daha pratik bir hale getiren bu sistem sayesinde sürücüler ise çok daha fazla konfora sahip oluyorlar. Bunun yanında ön camda sanal gösterge paneli sayesinde sürücünün dikkati dağılmadan hızını takip edebilmesini sağlayan ekran, modele daha teknolojik bir görünüm kazandırıyor. Pre Safe impuls teknolojisi ise acil durumlar olduğunda aracın daha güvenli yollar bulmak için otomatik olarak rota belirlemesine imkân vermektedir.

2020 Mercedes Maybach S Sedan Motor Özellikleri

2020 Mercedes Maybach S Sedan Dış Özellikleri

2020 Mercedes Maybach S Sedan dış tasarımı klasik çizgilerin modern görünüm ile bir araya gelmesini içeriyor. Etkileyici ön tasarımı güçlü hava girişleri ile görünümü çok üst seviyeye çıkardığı gibi aynı zamanda geniş tampon aralığı aracın yolda daha etkileyici bir görünüm sağlamasına imkân veriyor. Özel krom kaplama çizgiler ise aracın klasik görünüme özel bir dokunuş sağlarken, arka kısımdaki zarifliği bir arada tutan LED stop lambaları ise tasarımın dinamik bir unsur kazanmasına etki ediyorlar. Markanın ön kısımda çıkıntılı olarak bulunan özel logosu ile sürücülere ayrı bir deneyim yaşatmayı sağlıyor.

2020 Mercedes Maybach S Sedan Fiyatı

2020 Mercedes Maybach S Sedan Motor Özellikleri

2020 Mercedes Maybach S Sedan motor özellikleri her türlü yolda en iyi performansı sergilemesi için özel olarak geliştirilmiş. 4.0 litre V8 turbo motor özellikleri 463 Hp güç sağlıyor. Bu sayede araç üstün bir performans sergiliyor. 100 kilometre hıza ise 4,9 saniyede ulaşım sağlıyor.

2020 Mercedes Maybach S Sedan Fiyatı

2020 Mercedes Maybach S Sedan fiyatları başlangıç olarak 3,360.000 TL’den başlıyor ve yüksek model aralığında 3,800,00 TL’ye kadar fiyat artışı oluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı