araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Mercedes Yeni GLB Özellikleri ve Fiyatları

SUV sınıfında alanının önde gelen modellerinden olan 2020 Mercedes Yeni GLB gelişmiş özellikleri ve yüksek performansı sayesinde üstün bir deneyim yaşatıyor. Kompakt SUV sınıfında yer alan model şehir içi ve arazi yollarında etkili performans sergilerken, aynı zamanda geniş iç hacmi ile birlikte tek seferde pek çok yolcunun seyahatine izin veriyor.

2020 Mercedes Yeni GLB İç Özellikleri

2020 Mercedes Yeni GLB iç tasarımı geniş hacmi ile kullanıcıları karşılıyor. Yedi koltuklu oturma düzeni sayesinde kalabalık ailelerin de yolculuk yapabilmesini sağlayan tasarım easy entry sistemi sayesinde kolay giriş özelliğine sahip ve arka kapıdan üçüncü sırada yer alan koltuk sırasına rahatlıkla erişim sağlanabiliyor. Koltuk başları ise yerinden çıkarılabiliyor ya da içine ittirilebiliyor. Top Tether sabitleme noktası ise çocukların da güvenliğini sağlıyor. Aynı zamanda arka yan cam hava yastıkları da olası bir kaza durumunda daha iyi bir koruma sunuyorlar. Ön konsol tasarımı ise tek parçadan bütünleştirilmiş bir görünüme sahip. Tamamen dijital geniş ekrana sahip olan bilgi ekranı aracın kontrolünü daha kolay bir hale getirdiği gibi aynı zamanda araç içi eğlenceyi de mümkün kılıyor.

2020 Mercedes Yeni GLB Dış Özellikleri

2020 Mercedes Yeni GLB Dış Özellikleri

2020 Mercedes Yeni GLB dış tasarımı olarak sportif ve güçlü görünümü dikkat çekiyor. Yüksek performansa sahip LED farlar opsiyonel olarak Multibeam LED teknolojisi ile donatılabiliyor. Aynı zamanda karakteristik aydınlatma grubu ile donatılmış ön kısım üzerinde krom kaplamaları alt koruma ve off road genler dikkat çekiyor. Kaslı ve belirgin haldeki omuz çizgisi ise önden arkaya doğru bir yol izleyerek modele çok daha güçlü bir görünüm sağlıyor.  Yan marşpiyelerin üzerinde yer alan kaplamalar ise kapı eşiklerinin çamurdan uzak tutulmasını ve daha da önemlisi olarak herhangi bir yandan hasar alma durumunda ek güvenlik imkânları yaratıyor. Model ayrıca diğer marka modellerine göre 10 cm daha fazla aks mesafesine sahip olarak öne çıkıyor.

2020 Mercedes Yeni GLB Fiyatı

2020 Mercedes Yeni GLB Motor Özellikleri

2020 Mercedes Yeni GLB motor özellikleri olarak standart paketinde 163 HP’lik turbo benzinli motor öne çıkıyor. 7 ileri otomatik şanzımanı ile güçlü bir sürüş deneyimi sunan model, 250 Nm maksimum tork gücü üretiyor. Bu bakımdan 100 kilometre hıza sadece 9,1 saniye gibi iyi bir sürede çıkabiliyor.

2020 Mercedes Yeni GLB İç Özellikleri

2020 Mercedes Yeni GLB fiyatları standart pakette 406.000 TL’den alıcı buluyor ve genişletilmiş paketlerde fiyat 500.000 TL’ye kadar alıcı buluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı