araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Mercedes Yeni GLC Özellikleri ve Fiyatları

Sportif ve modern çizgilerin özenle bir araya gelmesinden oluşmuş 2020 Mercedes Yeni GLC sürücülere en iyi performansı sunarak özel bir denetim yaşatıyor. Güçlendirilmiş motor yapısı ve geniş iç alanı sayesinde çok daha iyi bir yapıya kavuşan model, her türlü yolda üstün özellikler göstererek sürüş deneyimi yaşatıyor.

2020 Mercedes Yeni GLC İç Özellikleri

2020 Mercedes Yeni GLC iç tasarımı olarak son derece rahat ve geniş bir alan kullanıcıları bekliyor. MBUX dokunmatik kontrol konsepti aracın daha kolay şekilde yönetilmesini sağlarken aynı zamanda günlük yaşamı kolaylaştırmak ve bazı işlemleri daha rahat şekilde yapmak için MBUX sesli komut sistemi bulunuyor. Bu sayede çok daha rahat bir şekilde araç kontrolü sağlanıyor. Ön cam sanal gösterge paneli ise aracın mevcut hızını ya da diğer özelliklerinin çabuk bir şekilde, sürücünün gözünü yoldan ayırmadan keşfetmesini olanaklı hale getiriyor. Kablosuz cep telefonu şarj sistemi ise günlük yaşamın vazgeçilmezi olan cep telefonlarını  çok daha rahat ve hızlı bir şekilde şarj etmenize olanak tanıyor. Ön panel üzerinde yer alan eğimli alan ise ön camdan daha iyi bir görüntü sunuyor.

2020 Mercedes Yeni GLC İç Özellikleri

Dinamik unsurların ön planda olduğu 2020 Mercedes Yeni GLC dış özellikleri ile güçlü ve estetik formunu kullanıcılara sunuyor. Güçlü gövde tasarımının sportif hava kattığı modelde AMG tasarım kullanılmıştır ve böylece her anlamda hissedilebilir bir estetik değer kazanılmıştır. Özel krom kaplamalı tasarımı ve hafif alaşım jant sistemleri aracın dinamizmini tamamlayan unsurlardır. Yumuşak kontrastların daha saf ve duru bir görünüm kattığı model, bu sayede lüksün yeniden yorumlanmasını sağlıyor. Kromajlı egzoz çıkışı ise aracın arka kısmındaki dinamik unsurların tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Ön ve arka kısımdaki korumalıklar ile hem aracın görünümünü hem de kullanıcının güvenliğini sağlar. Elektrik panoramik sunroof ise çok daha fazla keyif sunar.

2020 Mercedes Yeni GLC Dış Özellikleri

2020 Mercedes Yeni GLC Motor Özellikleri

2020 Mercedes Yeni GLC motor özellikleri bakımından 2.0 litrelik güçlü motor özelliği ile öne çıkıyor. 197 hp gücünde ve 9 ileri otomatik vitese sahip olan model en fazla 217 kilometre hız yapma özelliğine sahip. Daha üst modelde ise 194 hp 2.0 litrelik dizel motor kullanılmış ve daha yüksek performans özellikleri sergiliyor.

2020 Mercedes Yeni GLC Fiyatı

2020 Mercedes Yeni GLC Fiyatı

2020 Mercedes Yeni GLC fiyatları başlangıç modelinde 508.000 TL’den alıcı bulurken en üst segmentte fiyat 629.000 TL’ye çıkabiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı