araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Mini 3 Kapı Özellikleri ve Fiyatları

Markanın ikonik modeli olan 2020 Mini 3 Kapı şehir yaşamında güçlü özellikleri ile öne çıkıyor. Sportif görünümüm klasik çizgiler ile birleştiği ve kendisine özgü bir havası bulunan modele tasarım, güç ve yakıt konusunda iyileştirmeler söz konusu. Klasik çizgisini koruyan model özel bir araç deneyimi isteyenlere doğru yanıt veriyor.

2020 Mini 3 Kapı İç Özellikleri

2020 Mini 3 Kapı İç Özellikleri

2020 Mini 3 Kapı iç tasarımı göz alıcı detayları ile öne çıkıyor. Sportif ve modele özgü tasarımın baskın olduğu iç tasarımda çok fonksiyonlu direksiyon ilk olarak göze çarpıyor. Direksiyonun ortasında yer alan modelin logosu zarif bir görünüm katarken , direksiyon üzerindeki tuşlar sayesinde de sürücüler araçlarını çok daha rahat bir şekilde kontrol edebiliyorlar. Kablosuz şarj özelliği sayesinde sürücülerin eli direksiyondan ayrılmadan çok pratik bir şekilde kablo bağlantısı olmadan telefonlarını şarj edebiliyorlar. Bluetooth aracılığıyla çalışan sistem böylece çok daha iyi bir konfor sunuyor. Araç içi eğlenceyi had safhada tutmak için 8,8 inç büyüklüğe sahip multimedya ekranı ise tam renkli dokunmatik özellikleri ile öne çıkıyor. Yol bilgileri ve eğlence böylece çok kolay ve akıcı şekilde kontrol edilebiliyor. Paket kapsamında sunulan ortam aydınlatması ise kabin içi rengini değiştirmeyi ve daha dinamik bir görünüm kazandırmayı amaçlıyor. İç mekan aydınlatması ile aracın görünümü daha fazla öne çıkıyor.

2020 Mini 3 Kapı Dış Özellikleri

2020 Mini 3 Kapı Dış Özellikleri

2020 Mini 3 Kapı dış tasarımı klasik çizgilerini taşıyor. Arka kısmında İngiliz bayrağına bir gönderme yapan stop lambaları modelin en ayırt edici özelliği olmayı sürdürüyor. Parlak LED farlar ise matrix teknolojisi ile birlikte yola tam uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiş. Bu sayede keskin dönüşlerde bile yolu aydınlatmayı sürdürüyor. Gündüz farları ise gün içinde de aydınlatmaya ihtiyaç duyulması halinde performans gösteriyor. Farklı jant seçenekleri ile sunulan modelde alaşımlı jantlar öne çıkıyor ve modelin imzasını yansıtıyor. Klasik tasarımı ise her yerde kendisini fark ettiriyor.

2020 Mini 3 Kapı Fiyatı

2020 Mini 3 Kapı Motor Özellikleri

2020 Mini 3 Kapı motor özellikleri bakımından güçlü seçenekler ile sürücüleri karşılıyor. 1,2l/1,5l/2,0l, 3 veya 4 silindirli MINI TwinPower Turbo seçenekleri sayesinde en zorlu yollarda bile üstün performans sergiliyor. 136 Hp güce sahip motoru sayesinde şehir içi ve otoyolda en hızlı sürüş deneyimi yaşatıyor.

2020 Mini 3 Kapı Fiyatı

2020 Mini 3 Kapı fiyatları başlangıç modelinde 199,300 TL’den başlayarak üst modelde 309,000 TL’ye kadar alıcı bulabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı