araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Mini 5 Kapı Özellikleri ve Fiyatları

Kendine özgü tasarımı ile diğer modellerden ilk bakışta ayrılan 2020 Mini 5 Kapı geleneği devam ettirerek hem estetik hem de performans açısından özel bir deneyim sunuyor. Şehir içi kullanımda tüm gözlerin üzerine çekildiği bu modelde, güçlendirilmiş motor performansı ve iç kısımda yapılan yenilikler öne çıkıyor.

2020 Mini 5 Kapı İç Özellikleri

2020 Mini 5 Kapı iç tasarımı sportif ve konforlu bir yolculuk deneyimi için tasarlanmıştır. Çok fonksiyonlu gösterge ekranı araç ile ilgili bilgileri ve hız bilgilerinin sürücüler tarafından çok rahat şekilde anlaşılmasını sağlıyor. Çok fonksiyonlu deri direksiyon ise aracı daha iyi şekilde kontrol etmeyi sağladığı gibi aynı zamanda üzerinde yer alan tuşları sayesinde aracın kontrolünü daha kolay hale getiriyor ve sürücünün gözünü yoldan ayırmadan işlemlerini yapabilmesini sağlıyor. 8,8 inç dijital ekran ise yol bilgilerinin ve eğlencenin erişilebilir olmasına imkân tanıyor. Aydınlatma sistemindeki gelişmiş özellikler ise aracın tamamına çok daha çekici ve özel bir hava katıyor. Özel deri kumaş koltuk tasarımları ise çok uzun yolculuklarda dahi kullanıcılara rahatsızlık vermiyor. Geniş ön panel ise aracın sürüş keyfini arttırıyor.

2020 Mini 5 Kapı İç Özellikleri

2020 Mini 5 Kapı Dış Özellikleri

2020 Mini 5 Kapı dış tasarımı modelin klasik çizgisini devam ettiriyor. Araca kendi karakteristik özelliklerini sağlayan zarif eğimler, modeli her yerde göz önünde tutuyor. Parlayan LED farlar ise Matrix teknolojisi ile birlikte en karanlık yollarda bile doğru şekilde aydınlatma sunuyor. Aynı zamanda yolu takip eden sistem keskin virajlarda dahi yolun en iyi şekilde aydınlatılmasına yardımcı oluyor. Özel alaşıma sahip jantlar ise kişiselleştirebilir seçenekleri sayesinde modele istediğiniz görünümü katmaya etki ediyor. Bunun yanında İngiliz bayrağını temsil eden arka LED lambalar ise aracın kendisine özgü görünümüme katkı sunarken, çok geniş bir alandan da aracın kontrol edilmesini sağlıyorlar. Markanın özel logosu ise hem ön ızgarada hem de arka kısımda tam orta kısımda yer alıyor.

2020 Mini 5 Kapı Motor Özellikleri

2020 Mini 5 Kapı Motor Özellikleri

2020 Mini 5 Kapı motor özellikleri güçlü performans sunarak sürücülere özel bir deneyim yaşatıyor. 136 Hp güce sahip olan motor bu durumuyla zorlu yollarda bile üstün bir performans sergiliyor. 160 tork üretebilen motor böylece 100 kilometre hıza sadece 13 saniyede ulaşabiliyor.

2020 Mini 5 Kapı Fiyatı

2020 Mini 5 Kapı Fiyatı

2020 Mini 5 Kapı fiyatları başlangıç olarak 205,200 TL’den başlıyor ve tam donanım paketlerinde 311,619 TL’ye kadar yükseliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı