araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASIUncategorized

2020 Mini Cabrio Özellikleri ve Fiyatları

Dışa dönük tasarımı ile sportif bir görünüm katan ve otomobil sürmeyi özel bir deneyime dönüştüren 2020 Mini Cabrio performans ve tasarım özellikleri ile dikkat çekiyor. Üstü açık otomobil kullanımına ayrı bir hava katan model, hem sürücü hem de yolcuların duyularını harekete geçirerek çok daha zevkli bir yolculuk deneyimlemeyi sağlıyor.

2020 Mini Cabrio Fiyatı

2020 Mini Cabrio İç Özellikleri

2020 Mini Cabrio iç tasarımı olarak sportif hatlar öne çıkıyor. Şehir içinde harika bir yolculuk deneyimi için tasarlanmış olan modelde dolu görünüme sahip ön panel sürücüye kendisini daha rahat hissettiriyor. Çok fonksiyonlu deri direksiyon üzerinde yer alan kullanışlı düğmeler sayesinde aracı kontrol etmek daha rahat hale gelirken, tam dijital gösterge ise aracın hızını ve devrini kontrol etmeyi sağlarken, aynı zamanda da yol bilgilerinin de ekrandan ulaşılabilir olmasını sağlıyor. Yuvarlak panel içine yerleştirilmiş ve tam dokunmatik dijital yol bilgisayarı ise eğlenceyi ve yol güvenliğini daha da arttırıyor. Kablosuz şarj sistemi ise telefonlarınızı gözünüzü yoldan ayırmaya gerek bırakmayacak şekilde şarj etmenizi sağlarken, ön konsol üzerinde bırakılmış açıklıklar ise daha ferah bir sürüş sağlıyor. Vites takımının yanında bulunan çift bardaklıklar ise sürüş esnasında içeceklerinizi yudumlamanızı sağlıyorlar.

2020 Mini Cabrio Dış Özellikleri

2020 Mini Cabrio Dış Özellikleri

2020 Mini Cabrio dış tasarımı tamamen daha ferah ve özel bir hava yakalamak isteyenleri cezbediyor. Üstü açılabilir olması sayesinde genişliğe özel bir imkân yaratan model, bu bakımdan özgürlüğüne düşkün olanlara hitap ediyor. Geniş bagaj hacmi ise istediğiniz eşyaları rahatlıkla yanınızda taşımanızı sağlarken, kolay yükleme imkânı ise bagaj tercihlerini daha pratik hale getiriyor. Arka LED stop lambalarında yer alan İngiliz bayrağı markanın klasik çizgisine bir gönderme yaparken, ön ızgara sistemi ve ortasında yer alan logo da modeli hemen ayırt edilebilir yapıyor. Tercihen sunulan alaşımlı jantlar ise kullanıcıların en doğru jant modelini seçmesine imkân tanıyor. Özel Matrix aydınlatma sistemi ise yol durumuna karşı en iyi izlemeyi sunuyor ve böylece en karanlık yollarda bile yol güvenliği sağlanıyor.

2020 Mini Cabrio Fiyatı2020 Mini Cabrio Fiyatı

2020 Mini Cabrio Motor Özellikleri

2020 Mini Cabrio motor özellikleri güçlü performansı ile öne çıkıyor.  136 Hp güce sahip olan benzinli atmosferik motor kullanan model bu sayede zorlu yollarda dahi öne çıkan bir performans sergiliyor. 240 Nm tork üretmesi ile kendi gücünü ortaya çıkarıyor.

2020 Mini Cabrio Fiyatı

2020 Mini Cabrio fiyatları başlangıç olarak 305,950 TL’den başlıyor ve 395.200 TL’ye kadar üst modellerinde çıkabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı