araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Mini Clubman Özellikleri ve Fiyatları

Markanın daha geniş araç isteyenlere yönelik hazırladığı 2020 Mini Clubman alışılmış çizgisinin yanında daha büyük ebatları ile öne çıkıyor. Yeni ızgara tasarımından iç kısımda yapılan özelleştirmeler ile birlikte dikkat çeken modeli, güçlü motor performansı sayesinde de şehir içi ve otobanda araç kullanımını daha keyifli bir hale getiriyor.

2020 Mini Clubman Özellikleri ve Fiyatları

2020 Mini Clubman İç Özellikleri

2020 Mini Clubman iç tasarımı son derece teknolojik bir yapı ile dikkat çekiyor. Konforu ve güvenliği ön planda tutan bu tasarımda çok fonksiyonlu deri direksiyon üzerinden sürücünün aracı daha iyi ve rahat şekilde kontrol etmesi sağlanıyor. Yuvarlak bir bölüm üzerine yerleştirilmiş gösterge paneli ise ihtiyaç duyulan tüm bilgileri tek ekran üzerinden sağladığı gibi araca daha sportif bir hava katıyor. Aynı zamanda yuvarlak göz içinde bulunan 8 inçlik yol bilgisayarı ise hem yol bilgilerini hem de eğlenceyi erişilebilir kılıyor. Kablosuz şarj sistemi ise sürücünün gözünü yoldan ayırmadan telefonunu şarj etmesini sağlarken, vites kutusu yanında bulunan bardaklıklar ve eşya koyma bölmeleri de aracın dinamik yapısına olumlu katkı sunuyorlar. Aynı zamanda şık deri koltuklar, çok uzun yolculuklarda bile rahatsızlık vermeyerek ergonomik tasarımın her fırsatta anlaşılır olmasına etki ediyorlar. İç aydınlatmayı ayarlamayı sağlayan seçenekler ise istenen renk aralığında seçim yapmayı sağlıyorlar.

2020 Mini Clubman Motor Özellikleri

2020 Mini Clubman Dış Özellikleri

2020 Mini Clubman dış tasarımı alışılmış modelin daha genişletilmiş ve aileler için uygun hale getirilmesini taşıyor. Çift kapıya sahip bagaj kapağı böylece tek seferde çok daha pratik bir şekilde eşyaları yüklemeyi ya da indirmeyi sağlarken, aynı zamanda her kapı gözüne koyulmuş arka silecekler de yol güvenliğini sağlıyor. Geleneksel arka stop lambalarında ise İngiliz bayrağı tasarımı devam ediyor ve böylece markanın ayırt edici özelliği görülüyor. Ön kısımda ise daha geniş alana sahip ızgara sistemi motorun performansına olumlu katkı sunarken, bir taraftan da daha şık bir görünüm sağlıyorlar. Özel alaşım jantlar ise modelin görünümü tamamlayıcı unsurlar olarak beliriyor.

2020 Mini Clubman Fiyatı

2020 Mini Clubman Motor Özellikleri

7 vitesli şanzıman imkânına sahip olan 2020 Mini Clubman motor seçeneklerinde kullanıcılara opsiyonel özellikler sunuyor. İki adet 3 silindirli ve 4 silindirli dizel motor, iki adet 3 silindirli ve bir adet 4 silindirli benzinli motor ile yüksek performans sergiliyor. En üst modelde 306 ps 302 beygir ve 450 Nm tork sunarak dikkat çekiyor.

2020 Mini Clubman Fiyatı

2020 Mini Clubman fiyatları düşük modelde 253,600 TL’den başlarken en üst modelde 396,500 TL’ye satışa sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı