araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Mini Countryman Özellikleri ve Fiyatları

Dayanıklı ve estetik tasarımı ile öne çıkan 2020 Mini Countryman çok yönlü özellikleri ile dikkat çekiyor. Hem şehir içi kullanımda hem de şehir dışı yollarda üstün performans ve konfor sunan araç, özel motor seçenekleri ve aynı zamanda göz alıcı kokpit tasarımı ile keyifli bir sürme deneyimi yaşatıyor.

2020 Mini Countryman İç Özellikleri

2020 Mini Countryman iç tasarımı üstün malzeme kalitesi ile öne çıkıyor. Şık deri koltuklar çok uzun yolculuklarda bile özel bir konfor sunarken aynı zamanda araç içinin de daha güzel görünmesine neden oluyorlar. Yumuşak ön panel dokusu da sürücü ve ön yolcunun daha farklı bir deneyim yaşamasına neden oluyor. Şık deri direksiyon üzerinde yer alan tuşlar sayesinde aracın farklı özelliklerini kontrol etmek daha kolay halet gelirken, yuvarlak bir göz içinde tutulmuş gösterge paneli ise aracın şıklığına ve sportif görünümüne katkı sunuyor. Orta kısımda yer alan ve kolay kullanım sunan yol bilgisayarı ise hem yol bilgilerinin hem de eğlencenin kesintisiz olmasına neden oluyor. Ön cama yansıyan gösterge bilgileri ise sürücünün gözlerini yoldan ayırmadan gerekli olan bilgileri öğrenebilmesine yardım ediyor. Kablosuz şarj sistemi ise telefonları daha pratik şekilde şarj edebilmeyi sağlıyor.

2020 Mini Countryman Motor Özellikleri

2020 Mini Countryman Dış Özellikleri

2020 Mini Countryman dış tasarımı modelin karakteristik özelliklerini incelikle yansıtıyor. Zemin ve hava koşulları ne olursa olsun 4 çeker sistemi ile ön ve arka aks arasındaki en uygun çekiş kuvvetinin uygulandığı modelde böylece en zorlu yollar bile daha rahat hale geliyor. Ön ızgara sisteminin geniş olması araca güçlü bir görünüm sergilerken aynı zamanda da motorun performansı için gereken desteği de alabilmesine olanak tanıyor. Özel alaşım jantlar ise araca daha çekici bir görünüm kazandırırken, yuvarlak çerçeve içinde bulunan özel LED aydınlatma sistemleri ise en karanlık yollarda bile doğru şekilde yol aydınlatması yaparak, sürüş güvenliğini daha fazla iyi hale getiriyorlar. 1.390 litrelik bagaj hacmi ise tüm eşyalarınızı yanınızda taşımayı olanaklı hale getiriyor.

2020 Mini Countryman İç Özellikleri

2020 Mini Countryman Motor Özellikleri

2020 Mini Countryman motor özellikleri bakımından güçlü opsiyonlar ile sürücülerle buluşuyor. 3 farklı motor yapısına sahip olan model 1 dizel ve 2 benzinli motora sahip. Dizel motor 116 Hp güce sahipken benzinli modelde 136 güç sağlıyor.

2020 Mini Countryman Fiyatı

2020 Mini Countryman fiyatları en düşük modelde 260,156 TL’den başlıyor ve üst modelde 418,780 TL’ye kadar fiyat artışı görülüyor.

2020 Mini Countryman Fiyatı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı