araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Mini John Cooper Works Özellikleri ve Fiyatları

Günlük yaşam ve aynı zamanda uzun yol deneyimi için de üstün performans sergilemesi için üretilmiş olan 2020 Mini John Cooper Works üstün motor kuvveti sayesinde sınıfında kendisine özel bir yer buluyor. Yüksek performansın karakteristik özellikler ile bir araya geldiği model hız ve güç isteyenlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor.

2020 Mini John Cooper Works İç Özellikleri

2020 Mini John Cooper Works İç Özellikleri

2020 Mini John Cooper Works iç tasarımı modelin güçlü motor özelliklerini yansıtmak üzere tasarlanmış. Aerodinamik yapıya sahip olan iç tasarım çok keskin çizgiler ile öne çıkıyor. Özel deri direksiyon perfore yumuşak deriden imal edilmiştir ve sürücünün en rahat edeceği pozisyonu almasına yardımcı olmaktadır. Üzerinde ise araç içinde sıklıkla kullanılacak fonksiyon tuşları yer almaktadır. Özel kalıpları sayesinde sadece baş parmak ile ayarlanabilen bu özel sistem bu sayede sürücünün yoldan dikkatini ayırmamasına yardımcı olmaktadır. Aracın görünümüne ve performansına uygun olarak geliştirilen spor koltuklar ise üstün konfor ve işlevsellik sunuyorlar. Entegre baş dayamaları ve gelişmiş yan destekleri ile çok uzun yolculuklarda bile rahatsızlık duyulmasını engelliyorlar. Ayrıca yüksek hızlarda da sürücünün çok rahat bir pozisyon bulabilmesine etki ediyorlar.

2020 Mini John Cooper Works Motor Özellikleri

2020 Mini John Cooper Works Dış Özellikleri

2020 Mini John Cooper Works dış tasarımı cesur, güçlü ve agresif bir görüntü sergiliyor. Yan havalandırmalar aracın aerodinamiğine katkı sağlarken aynı zamanda da daha estetik bir görünüm kazandırıyorlar. JCW marşpiyeler ise aracın şıklığını ve işlevselliğine katkı sunuyorlar. Özel olarak geliştirilmiş ön tampon ise aracın hızını en iyi şekilde almasını sağlarken, arka spoyler ise aracın hızına vurgu yapmak için geliştirilmiş. Aynı zamanda çift kapılı bagaj kapısı da geniş bir bagaj hakkı tanırken, arka LED stop lambalarında markanın karakteristik özelliği olan İngiliz bayrağı vurgulanıyor. Özel alaşım jantlar ise aracın performansına ve estetik görünüme ayrıcalıklı bir dokunuş olarak öne çıkıyor.

2020 Mini John Cooper Works Fiyatı

2020 Mini John Cooper Works Motor Özellikleri

2020 Mini John Cooper Works motor özellikleri güçlü performans sergilemek için geliştirilmiş. 360 beygir gücü ile üstün bir verimlilik sağlayan model, aynı zamanda 450 Nm tork üretme kapasitesine sahip. Saatte 250 kilometre hıza ulaşabilen model böylece sınıfının en hızlı araçlarından birisi oluyor.

2020 Mini John Cooper Works Fiyatı

2020 Mini John Cooper Works fiyatları en düşük modelde 504,560 TL’den alıcı bulurken en üst segmentte ise fiyatlar 675,680 TL bandına kadar yükselebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı