araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Mitsubishi Eclipse Cross Özellikleri ve Fiyatları

Uzun zamandır sektörde olan Mitsubishi firması sadece araç üretmekle yetinen bir firma değil. 2. Dünya Savaşından beri uçak, klima, motor ve buna benzer bir çok şey üreten Mitsubishi otomobil sektöründe de uzun süredir bulunuyor. Lancer modeli ile bir efsane yaratan Mitsubishi Eclipse Cross modeli ile de güzel bir araç üretmiş. Yeni nesil SUV kavramına uyan Eclipse bayilerde yerini aldı.

2020 Mitsubishi Eclipse Cross İç Özellikleri

Genelde sadece ön iki koltukta bulunan alttan ısıtma Eclipse Cross modelinde dört koltukta da bulunmak. Smartphone-link Display Audio (SDA) ile akıllı telefonunuzu aracın multimedia ekranına bağlayarak telefonunuzun neredeyse bütün uygulamalarını bu ekranda sesli komutlar ile beraber kullanabilirsiniz. Rockford firması ile beraber üretilen 9 hoparlörlü ses sistemi ile birlikte aracın içinde müzik dinlemek sizi gerçekten tatmin ediyor. Arka koltuklarınızı 8 farklı şekilde katlayarak aracın içinde alan açabilirsiniz.

2020 Mitsubishi Eclipse Cross Dış Özellikleri
2020 Mitsubishi Eclipse Cross Dış Özellikleri

2020 Mitsubishi Eclipse Cross Dış Özellikleri

Mitsubishi Eclipse Cross modelinin diğer modellerden oldukça belirgin olan bir farkı var. Dynamic Shield adı verilen ön tamponu sayesinde oldukça estetik bir görünüme sahip olmasının yanı sıra bu tampon hem sizin için hem de istenmeyen durumlarda kalabilecek yayalar için gayet iyi bir güvenlik sistemi. Ön ve arka farları LED teknolojisi ile üretilmiş Eclipse Cross yolu aydınlatmada oldukça başarılı bir model oluşturmuş.

2020 Mitsubishi Eclipse Cross Motor Özellikleri

1.5 L bir motora sahip araç, yenilenmiş Turboșarj teknolojisi ile gücünü çok daha fazla hissettiriyor. CVT șanzıman ile birlikte gelen Eclipse Cross gücünüzü yola çok daha iyi bir şekilde aktarmanızı sağlıyor. Super All Wheel Control sistemi ile ise 4wd sistemi tekerleklerinize vereceği gücü kendi ayarlar. Bu sayede zorlu koşullarda aracınız her zaman dengede kalır. Üç ayrı duruma göre modları bulunan modelin bu modları otomatik olarak seçebilen bir sistemi de var.

2020 Mitsubishi Eclipse Cross Satış Fiyatı
2020 Mitsubishi Eclipse Cross Satış Fiyatı

2020 Mitsubishi Eclipse Cross Satış Fiyatı

Aracın Invite paketi ile satılan üç ayrı modeli var. En iyi fiyat garantisi ile araç kiralama hizmetimizden faydalanarak bu aracı günlük 115 TL den başlayan fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Bunlardan ilki 4×2 MT paketi. Bu paketin satış fiyatı ise 300.394 TL. 4X2 CVT modeli ise 324.244 TL fiyatı ile karşımıza çıkıyor. Invite sportpack modeli ise 341.821 TL fiyatı ile satışa sunuluyor. 4×2 Intense CVT cam tavan versiyonu ise 372.742 TL olarak belirtiliyor. En üst seviye donanım paketi olan Instyle 4X4 paketi ise 440.644 TL olarak bütün Mitsubishi bayilerinde yerini alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı