araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Range Rover Sport Özellikleri ve Fiyatları

Ailesinin en dinamik üyesi olarak öne çıkan 2020 Range Rover Sport güçlü motor performansı ve zorlu yollarda bile konforlu sürüşü sayesinde ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyor. Markaya özgü görünümün hakim olduğu tasarımda daha sportif görünüm öne çıkıyor. Yeni ızgara sistemi ve sportif jant seçeneklerine kadar her zaman dinamik ve modern özellikler taşıyor.

2020 Range Rover Sport İç Özellikleri

2020 Range Rover Sport İç Özellikleri

Eşsiz bir konfor sunmak için öne çıkan 2020 Range Rover Sport iç tasarımı sürücü ve yolcuların tamamen güvenliği ile rahatlığına odaklanıyor. Sade tasarımı yumuşak deri kaplamaların etkisi ile çarpıcı bir görünüm elde edilen iç tasarımda ortam aydınlatması sayesinde çok daha özel bir sürücü deneyimi yaşamanız mümkün hale geliyor. Aynı zamanda Tourch Pro Duo özelliği haber ve eğlence sistemini bir arada tutuyor. İki adet yüksek çözünürlüğe sahip 10 inç ekran sayesinde yol bilgileri ile eğlence en üst düzeyde kontrol ediliyor. Birden fazla özelliği aynı anda yaşamak isteyenlere hitap eden bu özellik böylece üstün bir konfor da sergiliyor. Sezgisel tasarımın yer aldığı ön panelde ise temasa duyarlı düğmeler yer alıyor. Böylece istenmeyen durumların da önüne geçiliyor.

2020 Range Rover Sport Dış Özellikleri

2020 Range Rover Sport Dış Özellikleri

2020 Range Rover Sport dış tasarımı tamamen dinamik bir tasarım sergilemek için geliştirilmiştir. Her zamankinden daha güçlü bir duruş sergileyen dış tasarımda farklı siluet ilk bakışta göze çarpmaktadır. Arkaya doğru gittikçe eğim kazanan tavan yapısı ve kesintisiz bel çizgisi nedeniyle markaya özgü karakteristik görünüm sağlanırken aynı zamanda da  aracın aerodinamiğine vurgu yapılmaktadır. Aracı çevreleyen LED farlar ise modern görünümüne katkı sunduğu gibi aynı zamanda da yol güvenliğinin en iyi şekilde sağlanmasına yardımcı oluyorlar. Entegre hareketli sinyal lambalar ise aracın daha dinamik görünüm elde etmesine imkân tanıyorlar. Ön ızgara sisteminin geniş tutulması ve yeniden tasarlanması ise aracın performansına çok daha fazla etki sağlıyor.

2020 Range Rover Sport Fiyatı

2020 Range Rover Sport Motor Özellikleri

2020 Range Rover Sport motor özellikleri ile güçlü performans sunuyor. Dört silindirli 2.0 litre motoru ile 297 beygir güç üretebiliyor. Aynı zamanda üst modellerde elektrikli motorunun da desteği sayesinde beygir gücü 404’e çıkıyor. Bu performansı ile birlikte 100 kilometre hıza 6,7 saniyede ulaşan model, zorlu yollarda bile üstün performansını koruyor.

2020 Range Rover Sport Fiyatı

2020 Range Rover Sport fiyatları başlangıç modelinde 1.258.300 TL’den başlıyor ve üst segmentte 2.968.460 TL’ye kadar artış gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı