araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Range Rover Velar Özellikleri ve Fiyatları

Modern ve çarpıcı oranlar ile öne çıkan 2020 Range Rover Velar modelde hizalı kapı kolları, entegre edilmiş arka spoyler ve aerodinamik özellikler kendisini güçlü, agresif ve yüksek performansa sahip bir model haline getiriyor. Aynı zamanda kullanıcıların güvenliğini ve konforunu da ön planda tutarak üstün bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

2020 Range Rover Velar İç Özellikleri

2020 Range Rover Velar İç Özellikleri

2020 Range Rover Velar iç tasarımı üstün teknoloji özellikleri ve sade tasarımın eşsiz bir araya gelmesinden oluşuyor. Gömme kapasitif direksiyon kontrolleri sayesinde aracı kontrol etmek çok daha kolay hale geliyor. Orta kısımda yer alan 10 inç dokunmatik ekran ise araç ve yol bilgilerini tek dokunuş ile mümkün hale getirirken aynı zamanda Head Up Display özelliği de eğlence ve multimedyayı üst safhalarda gerçekleştiriyor. Güvenli ve güçlü bir sürüş deneyimi için ise yüksek kaliteye sahip iç tasarıma sahiptir. Spor hakim sürüş pozisyonu için şık deri koltuklara sahiptir. Model için geliştirilmiş Touch Pro Duo haber eğlence sistemi ise ilginizi çekecek bilgileri size kolaylıkla sunmaktadır. Etkileşimli sürücü özelliği ise ekran üzerinden sürücünün ve yolcuların konforunun da rahatlıkla öğrenilmesini mümkün hale getirmektedir.

2020 Range Rover Velar Fiyatı

2020 Range Rover Velar Dış Özellikleri

Cesur ve agresif bir görünüm kazanmak için tasarlanmış olan 2020 Range Rover Velar dış tasarımı ile birlikte oldukça etkileyicidir. Kapı giydirmesinden ön, arka ve yan çizgilere kadar hem kişiselleştirme paketleri sunan hem de standart modelde dahi güçlü özelliklerini vurgulayan modelde ön tarafta yer alan geniş aralıklara sahip ızgara sistemi motorun performansının çok daha yüksek olmasına yardım ediyor. Aynı zamanda kısık LED far sistemi ise modeli daha çekici hale getirirken, yol konusunda da üstün bir performans sergiletiyor. Hafif geriye doğru eğimli arka bitiş çizgisi ise şık arka LED lambalar ile birleşerek tasarımı tamamlıyor. Elektronik havalı süspansiyon tasarımı ise her türlü yolda aracın en iyi değerleri bulmasına yardımcı olarak sürücü ve yolcuların yol şartlarından etkilenmeden sürüş deneyimi yakalayabilmelerine olanak tanıyor.

2020 Range Rover Velar Dış Özellikleri

2020 Range Rover Velar Motor Özellikleri

2020 Range Rover Velar motor özellikleri her türlü yolda en üstün performansı sergilemek için geliştirilmiştir. 4 silindirli Ingenium motor çok daha verimli ve güçlü çalışmasına etki etmektedir. En düşük modelde 247 beygir gücü sunan model en üst seviyede ise 400 Nm tork gücü sergiliyor.

2020 Range Rover Velar Fiyatı

2020 Range Rover Velar fiyatları başlangıç olarak 944,330 TL’den başlıyor ve üst modelde 1,250,000 TL’ye kadar artış gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı