araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 SsangYong Musso Grand Özellikleri ve Fiyatları

Etkileyici bir Pickup SUV aracı olan 2020 SsangYong Musso Grand gelişmiş özellikleri ve üstün performansı ile en zorlu arazi koşullarında bile sürücüleri yalnız bırakmıyor. Gelişmiş yapısı sayesinde ihtiyacı en iyi şekilde karşılarken agresif ve cesur görünüme sahip dış tasarımıyla da dikkat çekiyor.

2020 SsangYong Musso Grand İç Özellikleri

2020 SsangYong Musso Grand iç tasarımı olarak sürücülerin harika bir performans değeri elde etmelerine olanak tanıyor. Konfor ve güvenliğin bir arada olduğu tasarımda geniş ön panel ve şık koltuklar dikkat çekiyor. Vites kutusunun kompakt yapıda olması sayesinde kullanıcı ve sürücüler için daha geniş alan oluşan modelde geniş ekran yol ekranı yola dair tüm bilgilerin kolayca erişilebilir olmasını sağlarken Apple Car Play ve Android Auto özellikleri sayesinde de sesli komut vererek araçtaki bazı özellikleri aktif etmeyi mümkün hale getiriyor. Geri görüş kamerası sayesinde park etmek daha kolay hale gelirken koltukların ergonomik tasarımı ise uzun yollarda bile hiçbir rahatsızlık duymadan yola devam etmeyi sağlıyor. Özel deri direksiyon ise sürücülerin daha konforlu araçlarını kontrol etmelerini sağlarken üzerinde yer alan işlevsel tuşlar sayesinde de farklı özellikleri tek dokunuşla kontrol olanaklı hale geliyor.

2020 SsangYong Musso Grand İç Özellikleri

2020 SsangYong Musso Grand Dış Özellikleri

İşlerinizi en iyi şekilde görmek ve her türlü arazi koşulunda yol almak için tasarlanmış 2020 SsangYong Musso Grand dış tasarımı açısından ilk dikkat çeken özellik bagaj kapasitesi oluyor. 1.441 litre hacmi sayesinde kullanıcılara geniş bir depolama alanı sunan modelde kasa içinde havuz kaplaması bulunmaktadır. Bu sayede taşınan eşyaların zarar görmesi ya da aracın zarar görmesi engellenir. Ayrıca elektrik gücünün sağlanması gereken durumlar için de kasa içinde 120 W elektrik prizi bulunmaktadır. LED sinyal taban lambalı dikiz aynalar aracın fark edilir olmasına etki ederken aynı zamanda gece sürüşlerinde de zemin aydınlatmasına olanak tanırlar. Her türlü arazi koşulunda yol alması için ise önde çift salıncaklı helezon yaylı süspansiyon bulunmakta olup arka kısımda ise 5 noktadan bağlantılı bağımsız süspansiyon bulunmaktadır.

2020 SsangYong Musso Grand Motor Özellikleri

2020 SsangYong Musso Grand motor özellikleri güçlü Euro 6d dizel motorda kendisini gösteriyor. 181 Hp güce sahip olan motor en üst seviyede 420 tork sağlayarak aracın zorlanmadan yol almasına imkân vermektedir.

2020 SsangYong Musso Grand Fiyatı

2020 SsangYong Musso Grand fiyatları başlangıç olarak 184,900 TL’den başlamakta olup en üst modelde 215.000 TL bandına çıkmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı