araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 SsangYong Yeni Korando Özellikleri ve Fiyatları

Konfor ve verimlilik açısından öne çıkan 2020 SsangYong Yeni Korando gelişmiş özellikleri ve makyajlı kasası sayesinde ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyor. Üstün tasarımını güçlü motor özellikleri ile bir araya getiren model, şehir içi ve dışı yolculuklarda en iyi performansı sergiliyor.

2020 SsangYong Yeni Korando İç Özellikleri

2020 SsangYong Yeni Korando İç Özellikleri

2020 SsangYong Yeni Korando iç tasarımı tamamen rahatlık ve gelişmiş özellikler sunuyor. Telefonu her zaman bağlı tutmak için Apple Car Play ve Android Auto yazılımına sahip olan sistem, işlevleri sesli komutlar sayesinde hızlı bir şekilde yerine getiriyor. Dokunmatik ekran üzerinden ise araçla ilgili bilgilere ulaşmak kolay olurken aynı zamanda da araç içi eğlenceyi daha üst safhada sergiliyor. Geri görüş kamerası ise park ederken ya da hareket halinde aracın arka kısmını çok rahat bir şekilde görmeyi olanaklı hale getirerek istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçiyor. 10,25 inç hayalet kadran ise en yeni teknolojileri bir araya getiriyor. Dijital merkezi gösterge paneli, sürüş bilgilerinin sezgisel olarak algılanmasını sağlarken, aynı zamanda da gece ve gündüz olarak ekran değişimlerini de otomatik olarak yapıyor. AEBS yani bağımsız acil fren sistemi ise yayalara ya da başka araçlara istemsiz anlarda çarpma riskini ortadan kaldırıyor.

2020 SsangYong Yeni Korando Dış Özellikleri

2020 SsangYong Yeni Korando Dış Özellikleri

2020 SsangYong Yeni Korando dış tasarımı şehir içi ve şehir dışında dikkat çekici bir görünüm sergiliyor. Bağımsız stili ile dikkat çeken model yere yakın ve geniş bir duruş sergiliyor. LED aydınlatma teknolojisi her açıdan rahatlıkla şık bir görünüm sunarken, aynı zamanda kombine LED arka stop lambası daha aracın trafik içinde daha fark edilir olmasına etki ediyor. Ön ve arka kısımda yer alan yüksek dayanıklılığa sahip güvenlik şeridi ise istenmeyen kazalardan oluşacak risklerini en aza indirgiyor. 551 litrelik bagaj hacmi ise tüm eşyaların rahatlıkla taşınmasını sağlıyor ve katlanabilir koltuklar ile birlikte bagaj hacmi 1.248 litreye kadar çıkabiliyor. Geniş ön ızgara sistemi ise motorun performansını arttırıyor.

2020 SsangYong Yeni Korando Fiyatı

2020 SsangYong Yeni Korando Motor Özellikleri

2020 SsangYong Yeni Korando motor özellikleri yüksek performans özellikleri sunarak arazide de aracın üstün performansına etki ediyor. 1.6 dizel motor ve 1,5 benzinli seçeneği ile sunulan motorun maksimum gücü 136 Hp olurken 324 tork üretiyor.

2020 SsangYong Yeni Korando Fiyatı

2020 SsangYong Yeni Korando fiyatları 199,900 TL’den başlayarak tam donanımlı halde 250.000 TL’ye kadar artış gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı