araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Yeni BMW 4 Coupe M Özellikleri ve Fiyatları

Daha üstün güç ve performans için tasarlanmış olan 2020 Yeni BMW 4 Coupe M yüksek performans ve özel sürüş dinamikleri ile sürücülere farklı bir deneyim yaşatıyor. Karakteristik tasarımın gelişmiş özellikler ile bir araya geldiği modelde, dış görünüm de kendisine bakanları hayran bıraktığı gibi aynı zamanda dinamik ruhunu her zaman taşımaya neden oluyor.

2020 Yeni BMW 4 Coupe M İç Özellikleri

2020 Yeni BMW 4 Coupe M iç tasarımı olarak dinamik ve modern çizgiler ile buluşuyor. Birinci sınıf malzemelerin iç tasarımda özel olarak kullanılması ile birlikte sürücü aracın odak noktası haline geliyor. Sürücü odaklı kokpiti ile dikkat çeken tasarım 12,13 inçlik gösterge paneli ile sürücünün tüm bilgilere sahip olmasını sağlıyor. Özel deri direksiyon ve M Sport koltuklar sayesinde de hem göz alıcı hem de konforlu olabilen tasarım, yeni nesil Head-Up Display sayesinde de sürüş dinamiklerini kolay hale getiriyor. Dijital gösterge panelinde yer alan 3D yenilikçi görselleştirme imkânı ise otomobilin ve çevresinin kontrolünün daha iyi yapılmasına olanak tanıyor. Ayrıca otomatik fren yapma özelliği de daha güvenli bir şekilde araç sürmeyi ve olası kazaların önüne geçmeyi mümkün hale getiriyor.

2020 Yeni BMW 4 Coupe M İç Özellikleri

2020 Yeni BMW 4 Coupe M Dış Özellikleri

2020 Yeni BMW 4 Coupe M dış tasarımı dinamik ve sportif çizgilerin özenle bir araya gelmesinden oluşuyor. Güçlü omuz çizgileri ile dikkat çeken tasarım, böylece estetik yapısını her durumda sergileyebiliyor. Dikey böbrek ızgara tasarımı ise hem görünümüne hem de performansına özel bir etki yaparken, araçta kullanılan laserlight sistemi de çok geniş bir alanı aydınlatabiliyor. Arka kısımda ise göz alıcı L şekle sahip ışıklı çubuklar ile donatılmış LED stoplar aracın dinamik yapısına özel bir canlılık katıyorlar. Ağırlık merkezinin 21 milimetre daha aşağıda olması sayesinde de genişliği çoğalan model, hafif gövde yapısıyla da hızını arttırıyor.

2020 Yeni BMW 4 Coupe M Motor Özellikleri

2020 Yeni BMW 4 Coupe M motor olarak son derece yüksek performans özellikleri sergiliyor. TwinPower Turbo 6 silindirli motoru sayesinde etkileyici bir verim sağlarken aynı zamanda 8 ileri otomatik vitesi ile çok kısa sürelerde hızlanma gösteriyor. 100 kilometre hıza ise sadece 4,5 saniyede ulaşıyor.

2020 Yeni BMW 4 Coupe M fiyatları 497.000 TL’den başlayan fiyat aralığı ile birlikte üst segmentlerde daha yüksek fiyatlara alıcı buluyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı