araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe Özellikleri

2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe sportif ve karakteristik özellikleri ile sürücüler ile buluşuyor. Bağımsız tasarımı, klasik coupe çizgileri ve yenilenen tasarımı ile öne çıkan modelde sportif görünüm ve yüksek performans özellikleri öne çıkıyor. Göz alıcı performans özellikleri ile birlikte daha yüksek adrenalin yaşamak isteyenlere üstün bir performans sergiliyor.

2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe İç Özellikleri

2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe İç Özellikleri

2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe iç tasarımı sade formlar ve dinamik kesitlerden oluşuyor. Sürücüyü odak noktasına alan tasarım hem estetik hem de işlevsel olarak özel bir dinamizm sunuyor. M direksiyon stili ve üzerinde yer alan kullanışlı düğmeler ile birlikte tüm ihtiyacı sadece direksiyon üzerinden ayarlamayı sağlayan sistem, aynı zamanda geniş ekrana sahip yol bilgisayarı sayesinde de gidilecek hedefe doğru en hızlı şekilde ulaşmayı sağlıyor. Vites takımının bulunduğu alanda yer alan geniş bölme ve bardaklıklar ise sürüş keyfini ve konforunu arttırıyor. Standart spor koltukların kullanıldığında tasarımda paket yükseltme kapsamında M Sport koltuklar da tercih edilebiliyor. Rahat ve ergonomik tasarıma sahip olan koltuklar daha uzun bir yol deneyimi için tasarlanmış.

2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe Dış Özellikleri

2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe Dış Özellikleri

2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe dış tasarımı ile güçlü ve sportif görünümünü sürdürüyor. Karakteristik özellik sunan çift böbrek ızgara sistemi ön bölümün daha güçlü olduğunu gösterdiği gibi aynı zamanda da modelin daha özgürlükçü bir yapıda görünmesine neden oluyor. Aerodinamik kapı kolları ise tasarıma daha zarif bir görünüm sağlarken, tavan çizgisi ile bagaj kapağı çok zarif bir şekilde birleşiyorlar. Ön çamurluk arkasında yer alan hava çıkışı da daha güçlü bir performansa yardımcı olurken, arka tasarım ise stop lambası dizaynı ile özgün bir çizgi yakalamayı başarıyor. Ön ve arka camların daha düz şekilde tasarlanması da modele şık bir görüntünün yanında aracın sürtünme kuvvetine de olumlu etki yapıyor. Arka iz genişliğinin de 23 mm arttırılması aracın daha hızlı olmasına katkı sunuyor.

2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe Motor Özellikleri

Tamamen daha güçlü bir performans sergilemek için tasarlanmış olan 2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe motor özellikleri bakımından xDrive dört çeker sistemi ile öne çıkıyor. Serinin en düşük modelinde 2 litre turbo motor bulunuyor ve 100 kilometreye sade 7,5 saniyede ulaşıyor.

2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe Fiyatı

2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe Fiyatı

2020 Yeni BMW 4 Serisi Coupe fiyatları başlangıç olarak 288,400 TL’den başlıyor ve üst sınıfta 331.300 TL’ye kadar alıcı buluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı