araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe Özellikleri ve Fiyatları

Dinamik özellikleri ve lüks kullanımın bir araya geldiği 2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe benzersiz bir deneyim sunuyor. Geniş alan ferahlığı, güvenli ve yüksek performans sürüş deneyiminin etkileyici tasarım ile bir araya geldiği model, lüks spor otomobiller arasında kendisine ayrıcalıklı bir yer bulabiliyor.

2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe İç Özellikleri

2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe İç Özellikleri

2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe iç tasarımı incelikli detayların zarif çizgiler ile birleşmesi sonucunda etkileyici bir görünüm sunuyor. Sürücü ve yolcuların konforunu ön planda tutan tasarım, yüksek kaliteli deri koltuklar ile hem konfor hem de daha iyi bir sürüş deneyimi sağlıyor. İç kısmının geniş yapısı ile tüm yolcuların rahat etmesini sağlarken, ön panelde yer alan daha geniş ve ergonomik tasarım, sürücü ile ön koltukta yer alan yolcunun rahatlığını üst seviyeye taşıyor. M direksiyon simidi sürücünün daha iyi bir şekilde direksiyonu kavramasını sağlarken, bir taraftan da üzerinde yer alan kullanışlı düğme seçenekleri ile birlikte, kontrol çok daha verimli bir şekilde gerçekleşiyor. Geniş ekran yol bilgisayarı ise hem eğlence hem de sürüş güvenliği için yardımcı oluyor. Yüksek ses kalitesine sahip hoparlörler ise ekstra bir ses cihazına gerek bırakmıyor.

2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe Dış Özellikleri

2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe Dış Özellikleri

2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe dış tasarımı atletik ve güçlü tasarıma sahiptir. Ön kısımdan arka kısma kadar belirgin olan dikkat çekici tasarımı, keskin çizgilerin yumuşak dokunuşlar ile bir araya getirilmesine dayanıyor. Özel yürüyen aksam birleşimleri ise daha iyi bir sürüş deneyimi sundukları gibi şehir içinde ya da uzun yolda aracın özel bir aerodinamiğe sahip olmasına yardımcı oluyorlar. İkili ızgara sistemi sayesinde motorun hava alması daha geniş bir alana yayılırken, kısık LED far sistemi ise aracın kararlığına vurgu yapıyor ve çok geniş bir alanı kolaylıkla aydınlatıyor. Aynı zamanda 18 inçlik jantlara sahip olan model tercihen 19 ve 20 inçlik jantlar ile de seçilebiliyor.

2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe Fiyatı

2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe Motor Özellikleri

2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe motor özelliği 8 silindirli 500 Nm tork gücüne sahip üstün motoru ile öne çıkıyor. Bu güçlü özellikleri ile yüksek performans sunarken 100 kilometre hıza sadece 8,9 saniye gibi iyi bir oranda varabiliyor. Aynı zamanda 8 ileri otomatik vites 350 beygir özelliğine sahiptir.

2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe Fiyatı

2020 Yeni BMW 8 Gran Coupe fiyatları 2.145,000 TL’den başlıyor ve üst modellerde 2.212.500 TL’ye kadar yükseliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı