araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Yeni BMW M2 Özellikleri ve Fiyatları

Sportif sürüş ve güvenli yolculuğun en rafine halini sunan 2020 Yeni BMW M2 serisi hem şehir içinde hem de uzun yolculuklarda güçlü ve üstün performansı ile öne çıkıyor. Sportif görünümün güçlü özellikler ile buluştuğu tasarım, günlük kullanımın daha üstün bir konfora sahip olmasını sağlıyor. Performans, çeviklik ve hassasiyet gibi konularda öne çıkan model sürücülere çok daha üstün sürüş deneyimi sağlıyor.

2020 Yeni BMW M2 İç Özellikleri

2020 Yeni BMW M2 iç tasarımı performansın güçlü bir yansıması olarak sürücüler ile buluşuyor. M deri direksiyon üzerinde işlevsel tuşlar yer alıyor ve çift kollu tasarımı ile direksiyonda daha iyi bir hakimiyet kurulmasına yardımcı oluyor. Direksiyonu tamamlayan hafif krom detaylar sürücünün kendisini daha iyi araç ile özdeştirmesini sağlıyor. M spor koltuklar ise vücudu tam olarak kavrıyor ve entegre başlıkları ile uzun yolculuklarda dahi herhangi bir rahatsızlık yaratmıyorlar. Özel gösterge paneli ise hız ve motor devrinin en iyi şekilde anlaşılmasını sağlıyor. Aynı zamanda entegre bilgi ekranı ise sürücüye yol bilgisayarından alınan bilgilerin daha rahat bir şekilde görülmesini sağladığı gibi daha güvenli bir yolculuk deneyimi de oluşturuyor. Gergi mekanizmasına sahip emniyet kemerleri ise klasik M renklerinde tasarlanmış ve şık dokuma vurguları ile öne çıkıyor. Böylece hem estetik hem de güvenlik açısından özel bir imkân sağlıyor.

2020 Yeni BMW M2 Dış Özellikleri

2020 Yeni BMW M2 Dış Özellikleri

2020 Yeni BMW M2 dış tasarımı sportif özelliklerin üstün performans ile buluşması ile bir araya geliyor. Özel M ön rüzgarlık daha iyi bir hava girişi sağlıyor. Böbrek ızgara sistemi ön bölüme dinamizm katarken aynı zamanda aracın atletik yapısını da gözler önüne seriyor. Merkezi hava girişine dahil edilmiş ek dar açıklıklar ise hava hacmini daha fazla arttırıyor. M yan havalandırma kontrolü ise araca daha karakteristik bir özellik kattığı gibi aynı zamanda performansın da artmasına neden oluyor. Siyah krom egzoz çıkışlar ise aracın güçlü performansına vurgu yapıyor.

2020 Yeni BMW M2 İç Özellikleri

2020 Yeni BMW M2 Motor Özellikleri

2020 Yeni BMW M2 motor özellikleri olarak yüksek performanslı M TwinPoweer Turbo 6 silindirli motor ile öne çıkıyor. Hem güç hem de etkileyici sesi ile dikkat çeken motora aynı zamanda iki mono scroll turboşarj ve tam değişken valf kontrolü eşlik ediyor. 100 kilometre hıza ise 4 saniyede ulaşıyor.

2020 Yeni BMW M2 Fiyatı

2020 Yeni BMW M2 Fiyatı

2020 Yeni BMW M2 fiyatları başlangıç olarak 721,984 TL’den başlıyor ve donanım paketine göre 900.000 TL’ye kadar çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı