araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Yeni BMW M550d xDrive Sedan Özellikleri ve Fiyatları

İş yaşamında sportif model tercih edenlerin ilk seçeneklerinden olan 2020 Yeni BMW M550d xDrive Sedan yenilenen yapısı ve dinamik tasarımı sayesinde güçlü ve yüksek performans özellikleri sergiliyor. İlk bakışta kendisini gösteren güçlü özellikleri modern ve teknolojik buluşmanın bir yansıması olarak öne çıkıyor. Kullanışlı iç tasarımının dinamik çizgiler ve yüksek performans motor özellikleri ile buluştuğu model, konforu ve yüksek hızları bir arada sunuyor.

2020 Yeni BMW M550d xDrive Sedan İç Özellikleri

Sportif ve klasik çizgilerin bir arada kullanıldığı, sürücünün çok daha rahat bir şekilde aracını kontrol edebilmesini sağlamak için geliştirilmiş olan modelde spor deri direksiyon kullanılıyor. Direksiyon simidi üzerinde yer alan tuşlar vasıtası ile aracın kontrolü daha kolay ve pratik hale gelirken, ortam aydınlatma gibi özellikleri de özellikle geceleri aracın içine daha şık bir hava katıyor. Opsiyonel olarak seçilecek BMW Live Cockpit Professional sayesinde ise aracın kontrolü sürücüler için daha kolay bir hale geliyor. 12,3 inçlik ekran hem araç bilgilerini hem de eğlencenin hiçbir zaman kesilmemesine olanak tanıyor. Aynı zamanda ön panelde yer alan geniş alan ise yolcuların ve sürücülerin kendi eşyalarını da daha rahat bir şekilde kullanmalarına imkân veriyor.

2020 Yeni BMW M550d xDrive Sedan İç Özellikleri

2020 Yeni BMW M550d xDrive Sedan Dış Özellikleri

2020 Yeni BMW M550d xDrive Sedan dış tasarımı sportif ve zarif olanın birleşiminden meydana geliyor. Net ve açık yüzeylerin keskin çizgiler ile bir araya geldiği tasarımda, özellikle ön kısımda yeni böbrek ızgara dikkat çekiyor. Bu sayede motor performansı daha güçlü bir yapıya kavuşurken, aracın kararlılığı da ifade ediliyor. Laserlight farlar ise en karanlık alanlarda bile çok etkileyici olurken, sürüş güvenliğinin de artmasına yardımcı oluyorlar. Arka kısımda da sportif çizgilerin hakim olduğu tasarım egzoz çıkışları ve LED arka farlar ile tasarımın tamamlanmasına yardımcı oluyor. Dinamik ve modern unsurlar bu sayede etkileyici bir şekilde bir araya geliyor.

xdrive

2020 Yeni BMW M550d xDrive Sedan Motor Özellikleri

2020 Yeni BMW M550d xDrive Sedan motoru 4 adet turbo içerdiği için son derece güçlü performans sergiliyor. 400 beygir gücü ve bunun sağladığı 760 Nm tork kuvveti ile her yolda üstün bir performans sergilemek için geliştirilen model, 100 kilometreye 4,4 saniyede ulaşıyor.

2020 Yeni BMW M550d xDrive Sedan Fiyatı

2020 Yeni BMW M550d xDrive Sedan Fiyatı

2020 Yeni BMW M550d xDrive Sedan fiyatları 760.000 TL’den başlıyor ve donanım paketlerine göre 800.000 TL’ye kadar artış gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı