araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Yeni BMW M8 Coupe Özellikleri ve Fiyatları

2020 Yeni BMW M8 Coupe güçlü motor özellikleri ve dinamik tasarımı ile kullanıcılara üstün bir deneyim sunuyor. Üst sınıf modeller arasında yer alan model hem görünümü hem de çok güçlü motor özellikleri ile öne çıkıyor. Üstün çarpıcı performans özellikleri sayesinde şehir içi ve uzun yol kullanımda hız ve dinamik özellikler sunuyor.

2020 Yeni BMW M8 Coupe İç Özellikleri

2020 Yeni BMW M8 Coupe iç tasarımı tamamen lüksten ödün vermemek için tasarlanmıştır. Benzersiz bir sportif görünüme sahip olan model M deri direksiyon ile sürücünün aracı daha etkili bir şekilde kontrol edebilmesini sağlıyor. Aynı zamanda direksiyon üzerinde yer alan çok çeşitli kontrol düğmeleri de daha rahat bir performans sergilenmesine yardımcı olurken Merino döşeme koltuklar konforun üst safhada olmasına etki ediyorlar. Merkez konsol üzerinde yer alan aydınlatma şeritleri ise aracın içine daha şık bir görünüm sağlarken, kumanda üzerinde yer alan kontrast vurguları özellikle gece yolculuklarında aracın daha dinamik ve modern bir havada olmasına yardımcı oluyorlar. Yol bilgisayarı ve geniş vites takımı paneli ise yolculuk boyunca daha geniş alan sunmaya etki ediyor.

2020 Yeni BMW M8 Coupe Dış Özellikleri

2020 Yeni BMW M8 Coupe Dış Özellikleri

2020 Yeni BMW M8 Coupe dış tasarımı yeni ve girift bir yapıda kullanıcıları karşılıyor. Dinamik ön tasarım modele daha güçlü özellikler katarken, hafif eğimli ve narin görünüme sahip olan yüksek tavan çizgisi ile arka kısım eşsiz bir şekilde birleşiyor. Geniş stop lambaları kısmı ise aracın dinamik görünümüne daha fazla katkı sunarken, dört kapılı oluşu da tüm yolcuların daha rahat bir şekilde aracı kullanmalarını sağlıyor. Hafif eğimli omuz tasarımı ve tavandan bagaj doğru inmekte olan yumuşak inen çizgiler sayesinde de aracın aerodinamiği daha fazla ivmelenme kazanarak güçlü performans özelliklerine etki ediyor.

2020 Yeni BMW M8 Coupe Fiyatı

2020 Yeni BMW M8 Coupe Motor Özellikleri

2020 Yeni BMW M8 Coupe motor özellikleri bakımından öne çıkıyor. Tam 650 beygir gücündeki motoru olağan üstü performans sergiliyor. 750 Nm tork seviyesi ile yüksek hızlara çok kısa sürede ulaşmayı sağlayan tasarım çapraz sıralı egzoz manifoldu ile motorun performansının en iyi şekilde olmasına yardımcı oluyor. İki Twin Scroll egzoz turboşarjı ise yolda ya da yarış pistlerinde üstün performansına etki ediyor.

2020 Yeni BMW M8 Coupe İç Özellikleri

2020 Yeni BMW M8 Coupe Fiyatı

2020 Yeni BMW M8 Coupe fiyatları başlangıç olarak 920.000 TL (133 bin dolar) olarak satışa sunuluyor ve tam donanım paketi ile bu fiyat 950.000 TL’yi buluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı