araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Yeni BMW X7 Özellikleri ve Fiyatları

BMW 7 sersinin en çok tercih edilen SUV yüzü 2020 Yeni BMW X7 güçlü performansı ve göz alıcı tasarımı ile birlikte üstün özellikler gösteriyor. Güçlü motor özellikleri, geniş iç hacmi ve güvenli sürüş deneyimi sayesinde hem sürücüye hem de yolculara özel bir deneyim yaşatıyor. İç ve dış tasarımının dengeli bir araya gelmesi sayesinde, kaliteli bir kullanım sunuyor.

2020 Yeni BMW X7 İç Özellikleri

2020 Yeni BMW X7 iç tasarımı sürücüleri kendisine hayran bırakıyor. 12,3 inçlik iDrive 6.0 özelliğine sahip gösterge paneli sürücülere daha güvenli ve konforlu bir deneyim sunarken, kişisel sanal asistan desteği de yolda sürücülerin en büyük yardımcısı oluyor. Görülmeyecek alanlar için kör nokta uyarı sistemi ise istenmeyen sürtüşmelerin önüne geçtiği gibi yapay zeka ile geliştirilmiş şerit takip sistemi ise şeritten istemsizce çıkıldığı durumlarda aracı tekrar şeridine geri getirmek için sürücüyü uyarıyor. Aynı zamanda ön ve arka çarpışma uyarısı sayesinde de olası kazaların önüne geçen teknoloji çok daha güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor. Teknolojik gelişmelerinin yanında ferahlık veren tam 7 kişinin aynı anda yolculuk yapabilmesini sağlayan geniş iç hacmi, tüm yolcuların rahat şekilde seyahat etmelerine olanak veriyor. Geniş ön panel ise sürücü ve ön koltuktaki yolcunun rahatlığını daha fazla arttırıyor.

2020 Yeni BMW X7 İç Özellikleri

2020 Yeni BMW X7 Dış Özellikleri

2020 Yeni BMW X7 dış tasarımı ile sürücülere araç dışında da üstün bir performans ve estetik görünüm sunuyor. 600 metre menzile sahip olan adaptif LED farlar çok geniş bir alanı aydınlatıyor. Üçüncü sıra koltukların yatması ile birlikte 2120 litre bagaj hacmine de sahip olan araç, keskin hatların yumuşak dokunuşlar ile tamamlanması ile birlikte hem ön hem de arkadan görünümde şıklığını ve gücünü tamamlıyor. Ön ve arka kısım tamponda yer alan ise korumalık aracın istenmeyen kaza durumlarına karşı daha güvenli olmasını sağlarken geniş çift egzoz sistemi ise motorun daha yüksek performans gösterebilmesine imkân veriyor.

2020 Yeni BMW X7 Motor Özellikleri

2020 Yeni BMW X7 Motor Özellikleri

2020 Yeni BMW X7 motor özellikleri bakımından her türlü yolda yüksek performans sergiliyor. 6 silindir 340 beygir gücüne sahip olan motorunun tork gücü 759 Nm ile son derece üstün özelliklere sahip. 8 ileri otomatik vites ile 100 kilometre hıza sadece 4,1 saniyede ulaşıyor.

BMW X7 Fiyatı

2020 Yeni BMW X7 Fiyatı

2020 Yeni BMW X7 fiyatları başlangıç modelinde  1.150.000 TL’den alıcı bulurken, fiyatı üst modellerinde 1.500.000 TL’ye kadar satış buluyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı