araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Yeni BMW Z4 Roadster Özellikleri ve Fiyatları

Klasik ve sportif görünümü bir araya getiren 2020 Yeni BMW Z4 Roadster sayesinde üstün performans özellikleri ve aynı zamanda güvenli sürüş deneyimi bir arada kullanılabiliyor. Güçlü motoru ile en zorlu yollarda bile üstün performans sergilen model, aynı zamanda gelişmiş özellikleri ve uygun fiyatıyla da öne çıkıyor.

2020 Yeni BMW Z4 Roadster İç Özellikleri

2020 Yeni BMW Z4 Roadster iç tasarımı olarak estetik ve modern çizgiler bir arada sunulmuş. Sportif ve klasik bir görünüm isteyenlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermek için geliştirilmiş iç tasarımda, özel deri spor koltuklar dikkat çekerken, M direksiyon simidi ise iç tasarımda karakteristik bir özellik olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda direksiyon üzerinde yer alan çeşitli işlevlere sahip düğmeler ise aracı daha iyi bir şekilde kontrol etmeyi olanaklı hale getirirken, M pedal ve paspas seti de şıklığın tamamlanmasına yardımcı oluyorlar. Bunun yanında konforu arttırmak için otomatik klima ve park mesafe kontrolü gibi işlemler de rahatlıkla yapılabiliyor. Hız sabitleyici ise daha kolay bir sürüş deneyimi yaşamak isteyenlerin ihtiyacını karşılıyor.

2020 Yeni BMW Z4 Roadster İç Özellikleri

2020 Yeni BMW Z4 Roadster Dış Özellikleri

2020 Yeni BMW Z4 Roadster dış tasarımı standart 18 inç jantlar ile dikkat çekiyor. Zarifliğine vurgu yapan jantların yanında komple M body kitle jantların büyüklüğü 19 inç’e çıkarılabiliyor. Tavanının açılması sadece 10 saniye sürerek çok hızlı bir şekilde ferahlığa kavuşmayı sağlayan model, 50 kilometre kadar hızlarda hareket halindeyken de tavanın açılmasını mümkün kılabiliyor. Kafes tasarımlı böbrek ızgaralar ise motora daha üstün bir performans sergileme olanağı verirken görünümüne de dinamik bir katkı sağlıyor. Aynı zamanda hemen ön tekerleklerin arkasında yer alan havalandırma panelleri de aracın rüzgâra karşı daha iyi bir performans ve direnç gösterebilmesini olanaklı hale getiriyor. Sürtünmeyi azaltan bu sistem aynı zamanda dekoratif özelliğiyle de öne çıkıyor.BMW Z4 Roadster Fiyatı

2020 Yeni BMW Z4 Roadster Motor Özellikleri

TwinPower Turbo 4 silindirli benzinli motor yüksek performans sergileyerek 258 beygir gücüne sahip ve böylece en zorlu yollarda bile en iyi hızlanma ve sürüş deneyimini mümkün hale getiriyor. 100 kilometre hıza ise sadece 5,4 saniyede ulaşıyor. 400 Nm tork üreten motor ise aracı daha hızlı hale getiriyor.

2020 Yeni BMW Z4 Roadster Motor Özellikleri

2020 Yeni BMW Z4 Roadster Fiyatı

2020 Yeni BMW Z4 Roadster fiyatları başlangıç olarak 689.200 TL’den başlıyor. Ek paket donanımları ile birlikte 700.000 TL bandına kadar ulaşabiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı