araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Yeni Defender Özellikleri ve Fiyatları

En zorlu yollarda bile üstün performans sergilemek için geliştirilmiş olan 2020 Yeni Defender her türlü arazide en iyi sürüş deneyimi sergiliyor. Aynı zamanda şehir içi kullanım için de ideal olan model farklı aksesuar paketleri ile birlikte kişiselleştirmeye de olanak tanıyor.

2020 Yeni Defender İç Özellikleri

2020 Yeni Defender İç Özellikleri

2020 Yeni Defender iç tasarımı kullanıcılar için güvenlik ve konfor özellikleri ile öne çıkıyor. Talepleri en iyi şekilde karşılamak için geliştirilen tasarımda ilk dikkat çeken keskin hatların yumuşak çizgiler ile estetik bir görünüme kavuşturulması. Sağlam ve ergonomik deri direksiyon aracı çok daha kolay bir şekilde kontrol etmeyi sağlarken, aynı zamanda direksiyon üzerinde yer alan kontrol tuşlarından da aracın farklı özelliklerini aktif hale getirmek olanaklı oluyor. Geniş bölme ayrılmış gösterge paneli ise araç ile ilgili tüm bilgileri sürücünün rahatlıkla öğrenmesini sağlarken, aynı zamanda vites takımının küçük ve yukarıda tutulması sayesinde ise çok daha geniş bir ön panel kısmı tasarlanmış. Dokunmak ekran özelliği ise hem yol bilgilerini hem de araç içi eğlenceyi üst noktaya taşırken  özel ön konsol ve koltuk kaplamaları ise çok daha ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor.

2020 Yeni Defender Dış Özellikleri

2020 Yeni Defender Dış Özellikleri

2020 Yeni Defender dış tasarımı hemen fark edilen tasarım çizgilerinden oluşuyor. Dayanıklılığı ön planda tutan tasarım, her türlü yolda aracın ve yolcuların en ufak bir rahatsızlık görmemesine neden oluyor. Kısa ön ve arka çıkıntılar araca dinamizm katarken, genel anlamda da karakteristik özelliklerini sağlıyor. Harika orantıya sahip yuvarlak farlar ise hem en karanlık yolları bile kolayca aydınlatırken, bir taraftan da modelin çok uzak mesafelerden bile fark edilmesini olanaklı hale getiriyor. Kenar kısımlarında yer alan Alpline ışıklandırma bölmeleri ise kabinin ışıkla dolmasını sağlarken, aracın dış görünüme de ayrıcalıklı bir hava katıyorlar. Üstün süspansiyon sistemi ise aracın engebeli arazilerde bile daha iyi performans sergileyerek yol almasına neden oluyor.

2020 Yeni Defender Fiyatı

2020 Yeni Defender Motor Özellikleri

2020 Yeni Defender motor özelliklerinde P400 olarak adlandırılan hafif hibrit motor kullanılmış. 3.0 litrelik sıralı 6 silindirli olan bu motor 400 beygir ve 550 Nm tork üreterek mükemmel bir performans sergiliyor. Daha düşük modellerde ise tork seviyesi 400’e düşerek yine sınıfında öne çıkan bir model oluyor.

2020 Yeni Defender fiyatları başlangıç olarak 1.000.0000 TL’den başlayarak en kapsamlı tam donanım paketinde 3.100.000 TL’ye artış gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı