araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Yeni Discovery Sport Özellikleri ve Fiyatları

Çok yönlü kompakt SUV tasarımı ile öne çıkan 2020 Yeni Discovery Sport en zorlu yollarda bile üstün bir performans sergilemesine neden olan gelişmiş özelliklere sahiptir. Farklı konturlu tasarımı, dengeli oranları ve karakteristik özellikleri ile öne çıkan model aynı zamanda güçlü motor performansına da sahiptir.

2020 Yeni Discovery Sport İç Özellikleri

2020 Yeni Discovery Sport İç Özellikleri

Çok yönlü kullanım imkânı ile öne çıkan 2020 Yeni Discovery Sport iç tasarımı geniş ve ferah bir yolculuk sunuyor. 5 + 2 oturma düzeni sağlayan esnekliği ile aynı anda 7 yolcu kapasiteli olan tasarımı herkese yetecek kullanım alanı sağlıyor. Aynı zamanda katlanabilir ikinci ve üçüncü sıradaki koltukları sayesinde de eşyalar için çok pratik şekilde alan açılabiliyor. Şık kaplamaları ile öne çıkan tasarımda Noble Chrome kaplamalar ilk bakışta göze çarpıyor. Kullanılan tüm malzemelerde en kaliteli malzeme ve işçilik kullanıldığı için ayrıcalıklı bir konfor sunan modelde aynı zamanda çok fonksiyonlu direksiyon üzerinden de sadece baş parmak kullanarak araçla ilgili tüm bilgiler kolayca sağlanabiliyor. Dokunmatik geniş ekran ise hem yol bilgilerini hem de araç içi eğlenceyi daha üst seviyede tutarken, ayarlanabilir yapısı sayesinde de farklı ihtiyaçlara yanıt veriyor.

2020 Yeni Discovery Sport Dış Özellikleri

2020 Yeni Discovery Sport Dış Özellikleri

2020 Yeni Discovery Sport dış tasarımı güçlü ve her türlü yol koşulunda gidebilmeyi vurgulamak için geliştirilmiştir. Dış tasarımında akıllı saklama özellikleri ile öne çıkan model geniş bir alan hissi vermektedir. Farklı noktalarda yer alan akıllı saklama gözleri böylece aracın daha ferah şekilde kalmasına yardımcı olmaktadır. Opsiyonel Activity Key özelliği ise aracın anahtarlarını yanınıza almadan aracı kontrol edebilmeyi olanaklı hale getiriyor. Matrix LED farlar ise en zorlu ve karanlık yollarda bile yolun en iyi şekilde aydınlatılmasını sağlayarak sürüş güvenliğini sağlıyor. Aynı zamanda karşıdan gelen sürücülerin de gözlerinin kamaşmasını engelleyerek trafiğin genel anlamda daha güvenli hale getiriyor. Ön ızgara sisteminin genişliği ise motor performansına katkı sunarken, yan çizgiler ise araca daha dinamik bir görünüm sağlıyor.

2020 Yeni Discovery Sport Fiyatı

2020 Yeni Discovery Sport Motor Özellikleri

2020 Yeni Discovery Sport motor özellikleri ile öne çıkıyor. Her türlü yolda etkili bir sürüş deneyimi yaşatmak için geliştirilmiş tasarım en üst seviyede 246 beygir ve 500 Nm tork üreterek eşsiz bir performans sağlıyor.

2020 Yeni Discovery Sport Fiyatı

2020 Yeni Discovery Sport fiyatları başlangıç seviyesinde 657,200 TL olurken tam donanımlı üst seviye pakette ise fiyatlar 852,400 TL’ye ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı