araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Yeni Range Rover Özellikleri ve Fiyatları

Yenilenen tasarımı ve güçlü performans özellikleri ile öne çıkan 2020 Yeni Range Rover kesintisiz bel çizgisi, yüzer tavan çizgisi ve alt vurgu grafikleri ile çok daha gelişmiş bir görünüm sergiliyor. Özel piksel farları, kokpitte üstün konfor ve güvenlik ile donatılan model, her türlü yol durumunda gelişmiş özellikler sergiliyor.

2020 Yeni Range Rover İç Özellikleri

2020 Yeni Range Rover İç Özellikleri

2020 Yeni Range Rover iç tasarımı tamamen konfor ve kaliteden oluşuyor. Tam anlamıyla birinci sınıf yolculuk yapmak isteyenler için tasarlanmış olan şık iç tasarım dört adet yönetici koltuğuyla beş kişilik kullanım konforu sergiliyor. Daha fazla konfor isteyenler için ise arka koltukların yatırma özelliği sayesinde daha geniş bir alan açılabiliyor. İç tasarıma aynı zamanda son teknoloji eşlik ediyor. Dokunmaya duyarlı düğmeler sayesinde aracı kontrol etmek daha kolay hale gelirken, aracın tüm özelliklerine entegre edilmiş 10 inç dokunmatik ekran ise hem aracın kontrolünü hem de yol eğlencesini daha üst düzeyde tutuyor. Özel geliştirilmiş teknolojik yapısı otomobili kullanmayı da ayrıca zevkli hale getiriyor. Touch Pro Duo özelliği ile gerekli olan tüm istekler bir arada tutulurken çok fonksiyonlu direksiyon üzerinden de sürücülerin uğraşmadan araçlarının kontrollerini yapabilmeleri olanaklı hale geliyor.

2020 Yeni Range Rover Dış Özellikleri

2020 Yeni Range Rover Dış Özellikleri

2020 Yeni Range Rover dış tasarımı tamamen güçlü vurgular üzerine kurulmuş. Yenilenen ön ızgara motor performansına gözle görünür bir şekilde etki ederken aynı zamanda araca daha agresif bir görünüm katıyor. Güçlendirilmiş ön tampon ise olası kaza durumlarına karşı ekstra dayanıklılık sergilerken arka kısımdaki entegre egzoz sistemi ise modelin gücünü daha da göz önüne getiriyor. Çarpıcı lazer sistemine sahip LED farlar ise yol durumuna göre kendilerini adapte ederek yolun en iyi şekilde aydınlanmasına yardımcı oluyorlar. Üç klasik çizgisi ile hemen fark edilen modelin silueti ise konik yapıda ve kıvrımlı özelliklere sahiptir. Böylece hizalı ve şık biçim ön plana çıkmaktadır.

2020 Yeni Range Rover Fiyatı

2020 Yeni Range Rover Motor Özellikleri

2020 Yeni Range Rover motor özellikleri 2 adet dizel, 1 adet turbo benzinli ve 4 silindirli 1 adet de sıralı 6 silindirli geniş seçeneklerde kendisini gösteriyor. Dizel motor seçeneklerinde 2.0 litrelik ünitenin yanında 240 beygir ve 430 Nm tork üreterek her türlü yolda kendisini gösteriyor.

2020 Yeni Range Rover Fiyatı

2020 Yeni Range Rover fiyatları başlangıç modelinde 2.083.600 TL olurken en üst modelde ve tam donanım paketinde ise fiyat 3.901.750 TL’ye kadar artış gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı