araç kiralama
OTOMOTİV DÜNYASI

2020 Yeni Sorento Özellikleri ve Fiyatları

Her detayı ile güçlü özellikler sergileyen 2020 Yeni Sorento hem şehir içinde hem de arazide üstün performans gösteriyor. Gelişmiş motor özellikleri ve aynı zamanda da üstün konforu ile sürücüler ve yolcuların ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan araç, gelişmiş yapısını her durumda koruyarak, şık tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

2020 Yeni Sorento İç Özellikleri

2020 Yeni Sorento iç tasarımı sürücü ve yolcuların konforunu ve güvenliğini sağlamak için ön plana çıkıyor. Özel gösterge paneli çok rahat bir şekilde hız ve devir kontrolü yapmayı olanaklı kıldığı gibi aynı zamanda da araç ile ilgili bilgileri sürücünün rahatça görmesini sağlıyor. 8 inç multimedya ekranı ise yol bilgilerinin ve sürücü güvenliğinin daha iyi anlaşılmasına imkân tanıyor. Sürüş modunun yol durumuna göre rahat bir şekilde seçilmesini mümkün hale getiren düğme paneli ise aracın performansının en iyi ayarlanmasını sağladığı gibi elektrikli park freni ise çok daha kolay bir şekilde güvenli bir halde aracınızı park etmenizi mümkün hale getiriyor. Panoramik sunroof ise hem önde hem de arka koltuklarda oturanlara ferahlık ve geniş bir alan sunarken, araç içinden alınan keyfi de daha fazla arttırıyor. Aynı zamanda ısıtmalı direksiyon simidi ise en soğuk havalarda ellerinizin de üşümesini engelliyor.

2020 Yeni Sorento İç Özellikleri

2020 Yeni Sorento Dış Özellikleri

2020 Yeni Sorento dış tasarımı güçlü sistem özellikleri ile öne çıkıyor ve her durumda üstün performans sergiliyorlar. Adaptif ön farlar yol durumuna göre aydınlatmayı en iyi şekilde sağlarken, ISG sistemi ise ışıklarda durduğunuzda aracın fazla yakıt tüketmesinin önüne geçiyor. Geniş ön camı sayesinde dinamik bir görünüm kazanan model, aynı zamanda özel alüminyum jantları sayesinde de dinamik yapısını daha iyi bir şekilde muhafaza ediyor. Kör nokta uyarı sistemi de beklenmedik durumlarda olası kazaların önüne geçiyor. Ön tasarımındaki geniş ızgara sistemi ise motorun daha iyi hava almasını sağlarken aynı zamanda da aracın daha güçlü bir görünüme sahip olmasına neden oluyor.

2020 Yeni Sorento Motor Özellikleri

2020 Yeni Sorento Motor Özellikleri

2020 Yeni Sorento motor özellikleri 1,6 litrelik turboşarjlı benzinli motor ve 60 beygir gücündeki elektrikli motor gücünün birleşiminden doğuyor. Böylece toplamda 230 beygir güç ve 350 Nm tork üreterek çok güçlü bir performans sergiliyor.

2020 Yeni Sorento Fiyatı

2020 Yeni Sorento Fiyatı

2020 Yeni Sorento fiyatları henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için 150 bin ve 200 bin TL arasında olacağı tahmin edilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı